close
تبلیغات در اینترنت

صفحه وب|هر آنچه مورد نیاز شماست - 63

صفحه وب|هر آنچه مورد نیاز شماست - 63

صفحه وب|هر آنچه مورد نیاز شماست

اطلاعیه

مرجع انشابه وبسایت صفحه وب بزرگترین مرجع مطالب درسی در ایران خوش آمدیدمرجع انشا

مرجع انشابرای ارسال مطالب درسی خود به ما و ثبت  با نام شما در وبسایت با ایمیل ما در ارتباط باشیدمرجع انشا

pagewebir@gmail.com

امرجع انشاهرگونه پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرات  پستها اعلام نماییدمرجع انشا

  • نویسنده :
  • بازدید : 15212 مشاهده

 انشا درباره گذر رودخانه , انشا در مورد گذر رودخانه , انشای گذر رودخانه , انشا پایه نهم در مورد گذر رودخانه , انشا مهارت های نوشتاری در مورد گذر رودخانه , انشای زیبا درباره گذر رودخانه , در مورد گذر رودخانه انشا بنویسید , گذر رودخانه , انشاء درباره گذر رودخانه , مهارت های نوشتاری , فلسفه گذر رودخانه , گذر رودخانه را توصیف کنید , انشای حس خود را درباره گذر رودخانه توصیف کنید , انشا در مورد گذر رودخانه بنویسید ,

رودخانه را دوست دارم، گذر رودخانه را دوست دارم ،چرا که با دیدن گذر آب روان و بی صدایش آرامش وصف ناپذیر به دست می آورم .
گذر رودخانه را که دنبال می کنم مانند این میماند که خطه پایان ندارد و به هیچ وجه به.پایانش نمیرسم ولی بااین حال دوست دارم تا نیمی از راه را همراهی کنم به دنبالش که میروم بامنظره های شگفت انگیزی روبرو میشوم منظره هایی که تنها خالقش خدایی جز خدای یکتا نمیتواند باشد . به راستی که یکتا و بی همتاست و فقط اوست که قادر است چنین طبیعتی را آفریننده باشد .
در گذر رودخانه پابپای آب زلال و روانش میروم همچنان که به جلو میروم درختانی را در اطرافش می بینم که با شادابی سربه فلک کشیده اند یا بوته هایی که در کناره آن خودجوش جوانه زده اند .
گله ای از گوسفندانی را میبینم که همراه چوپان و سگ گله به کناره این گذرگاه آمده اند تا از خنکی این آب سیراب شوند و گوسفندان از گیاهان اطراف آن سیر .
جلوتر که میروم صدای قورباغه هایی به گوشم میرسد که گویا کسی را می خوانند شاید یکی جفتش را صدا میزند ویا آن یکی فرزندی مادرش یا ویا مادری فرزندش را .
راهم را همچنان که ادامه می دهم سنگهایی می بینم که گویا مرواریدانی درون صدف جای دارند هستند ، مرواریدانی از جنس بلور .
ولی همینطور که جلوتر میروم ساختمان ها و رستوران هایی را میبینم که بخاطره این پدیده زیبا ، این آب روان و رودخانه پاک رونق گرفته اند . به درون آب نگاهی میندازم تا شاید ماهی یا یه شگفتی دیگر ببینم ولی نیست ناگاه به جلوتر می روم  متوجه می شوم دیگر از آن همه زلالی و شفافیت آب خبری نیست قدم هایم را تندتر میکنم و سریع تر به.جلوتر میروم آی خدای من چشمم به منظره ای می خورد که از انسان بودنم در مقابل این همه زیبایی شرمگین و خجل می شوم .
زباله هایی میبینم که افراد بی فکر به داخل رودخانه روانه کرده اند ،زباله هایی که بعضی هایشان توسط رستوران ها به داخله اب انداخته شده است و بعضی از آن ها نیز توسط افرادی که چند لحظه ای در مسیر این گذرگاه توقف کرده اند ، آیا به.عواقب کار خود فکر نمی کنند که چه پیامدهایی دارد شاید باعث مرگ بسیاری از جاندارانی که چه در درون آب و چه آنهایی که از آب رودخانه میخورند شود .
چه زیبا نوشت سهراب ‘’ اب را گل نکنیم ‘’  شاید جمله ساده ای به نظر برسد ولی در واقع به نظره من  پرمعناترین و زیباترین جمله هاست .
چرا نباید بجای اینکه ازین زلالی و پاکی این رودخانه استفاده کنیم و لذت ببریم با برخورد ناصحیح و زشت خودمان نه تنها سلامت حیوانات بلکه سلامتی طبیعت را به خطر میاندازیم

----------

خورشید تازه سلام کرده می شنوی؟؟؟

صدای گوش نوازی شنیده میشود جلوتر که می رویم صدا بلند تر و واضح تر می شود این نغمه آب است،سرود طراوت،پاکی،لطافت،آرامش و…

آب چشمه از دل کوه می جوشد و به سختی سنگ های ریز و درشت را کنار می زند و روشنی را که میبیند روی زمین سینه پهن می کند گویا سفری درشت است.

قطرات آب که به هم پیوسته و دست به دست هم داده اند از میان کوها و دل تپه ها می آید و خبرسلامتی آنها را به جنگل و درختان کنار رود میرساند.

گاهی نسیمی می وزد و دست نوازشگرش خنکی دلچسبی را روزانه ی گونه هایمان می کند.برای ما که در شهر زندگی می کنیم،رودخانه ی یاد آور شادی،تفریح،هوای پاک و… است راستی این همه اب کجا می روند؟

مردم روستاها و آبادی ها و شهرهای کنار رود برای آبیاری مزارع درختان میوه از رود آب بر می دارند کمی پایین تر سدی بزرگ ساخته اند واز حرکت و گردش آب،برق و روشنایی می گیرند تا چرخ صنایع بگردد.

آب ها بعد از سفری طولانی و عبور از کوها و جنگل ها و دشت های فراخ،دست خود را به هم می دهند و رودخانه های زیبا دریای مواج را در آغوش می کشد،چونان فرزندی که مادر خود را در آغوش می کشد.

آبی که در رودخانه جاریست هنگام پیمودن مسیر طولانی در اطراف خود به حیوانات،گیاهان و انسان ها حیات و زندگی شادی می بخشد و سرانجام در ساحل دریا به خوابی آرام فرو می رود و دیگر شب است و هنگام خواب…

 

انشای شماره 2 درباره گذر رودخانه

یکی از جلوه های زیبایی آفرینش خداوند آب است .

آبی که از آسمان به صورت باران نازل می شود و گاه به شکل رودخانه ای بر روی زمین جاری می شود و طراوت و سرسبزی را به طبیعت هدیه می کند. رودخانه با گذر از میان جنگل،روح پژمرده ی گیاهان را بار دیگر به وجد می آورد و آنان را شاداب و سرزنده می گرداند.

وقتی رودخانه ی جاری و زیبا از روی سنگریزه ها عبور می کند، چه صدای دل انگیزی ایجاد می شود صدایی که به انسان آرامش می بخشد. این آرامش با گذر رودخانه از مسیر همیشگی اش ،ادامه می یابد و هر بار افراد بیشتری را به خود علاقه مند می کند.

گذر و حرکت پیوسته ی رود می تواند درس های زیادی را به هر بیننده ی آگاه بیاموزد. کمک به دیگران یکی از این تعالیم است. رودخانه بارها از روی هزاران هزار سنگریزه ی کوچک و بزرگ می گذرد و آنهایی را که می خواهند به پایین کوه بروند، بی هیچ منتی با خود حمل می کند و به مقصد می رساند .

گاهی هم نمونه ای برای از خودگذشتگی است؛ او وقتی صدای ناله ی جوانه ها را می شنود، به جوی های کوچکی تبدیل می شود تا به یاری آنان بشتابد . رودخانه چه مهربان است  گویا این مهربانی از خدایش سرچشمه دارد.

خدایا هر چه در سراسر این جهان است  همه  آفریده ی توست و اگر همین رودخانه ی زیبا نبود  این آرامش همیشگی از کجا پدیدار می گشت؟

یا کدام یک از آلات موسیقی می توانست چنین نوای گوش نوازی را ایجاد کند؟ پروردگارا این نعمت گرانبهایت را از ما نگیر و برای همیشه آن را جاری و روان نگه دار

انشای شماره 3 درباره گذر رودخانه

در کنار یک کوهستان زیبا رودخانه ای وجود داشت که بسیار تنها بود.او هیچ دوستی نداشت. رودخانه یادش نمی آمد که چرا به کسی یا چیزی اجازه نمی دهد تا داخلش شنا کنند. او تنها زندگی می کرد و اجازه نمی داد ماهی ها، گیاهان و حیوانات از آبش استفاده کنند.
به خاطر همین او همیشه ناراحت و تنها بود. یک روز، یک دختر کوچولو به طرف رودخانه آمد. او کاسه ی کوچکی به دست داشت که یک ماهی کوچولوی طلایی در آن شنا می کرد. دختر کوچولو می خواست با پدر و مادرش از این روستا به شهر برود و نمی توانست با خود ماهی کوچولو را ببرد. بنابراین تصمیم گرفت، ماهی کوچولو را آزاد کند. دختر کوچولو ماهی کوچکش را در آب انداخت و با او خداحافظی کرد و رفت.
ماهی در رودخانه بسیار تنها بود، چون هیچ حیوانی در رودخانه زندگی نمی کرد. ماهی کوچولو سعی کرد با رودخانه صحبت کند اما رودخانه به او محل نمی گذاشت و به او می گفت:”از من دور شو.”
ماهی کوچولو یک موجود بسیار شاد و خوشحال بود و به این آسانی ها تسلیم نمی شد. او دوباره سعی کرد و سعی کرد، به این سمت و آن سمت شنا کرد و از آب به بیرون پرید.
بالاخره رودخانه از کارهای ماهی کوچولو خنده و قلقلکش گرفت.
کمی بعد، رودخانه که بسیار خوشحال شده بود، با ماهی کوچولو صحبت کرد. آن ها دوستان خوبی برای هم شدند.
رودخانه تمام شب را فکر می کرد که داشتن دوست چقدر خوب است و چقدر او را از تنهایی بیرون می آورد. او از خودش پرسید که چرا او هرگز دوستی نداشته، ولی چیزی یادش نیامد.
صبح روز بعد، ماهی کوجولو با آب بازی رودخانه را بیدار کرد و همان روز رودخانه یادش آمد چرا او هیچ دوستی ندارد.
رودخانه به یاد آورد که او بسیار قلقلکی بوده و نمی توانست اجازه بدهد کسی به او نزدیک شود.
اما حالا دوست داشت که ماهی در کنار او زندگی کند، چون ماهی کوچولو بسیار شاد بود و او را از تنهایی در می آورد.
حالا دیگر رودخانه می خواست کمی قلقلکی بودنش را تحمل کند، اما شاد باشد.

انشای شماره

به نام خدایی که بدون یاد او زندگی تاریک است و انسان بدون تکیه گاه هراسان.یکی ازانعام خداوند،رودخانه است که می خواهیم امروز درمورد آن باهم یک محاوره ای داشته باشیم.
داشتم قدم می زدم که صدای دلنواز و آرامش بخشی به گوشم رسید.این صدا را دنبال کردم انگاربارقه ای از آرامش،نور و پاکی در دلم رسوخ کرده بود،هرچه جلوتر رفتم صدا بلندتر می شد و من بیشتر خوشحال می شدم.به رودخانه ای رسیدم،آنقدر هیجان تمام وجودم راگرفته بود که چیزی نمانده بودداخل آن بیفتم.
رودخانه ازمیان تمام سنگریزه هاواز دل سنگ های سخت و نرم بیرون می آید و جاری می شود و همچنین خبر سلامتی جنگل ها و طبیعت بی مانند و بی همتا را با خود می آورد،به همراه این خبر بوی خوش گل هاوگیاهان سبز و قرمز و صورتی و… را همراه خود برای ما می آورد.
دستم را داخل آب زلال و روان رودخانه کردم و صورتم راشستم، وقتی که دیدم آب بسیار تمیز است دلم خواست کمی از آن را بنوشم تا همان طور که این رودخانه روح پژمرده ی درختان وگیاهان راتازه می کند دل پژمرده ی من راهم تازه کند.لیوانم را از کیفم بیرون آوردم وآن را پر از آب کردم وقتی نوشیدم…وای وای چه مزه ای! مردم می گویند آب هیچ مزه و یا بویی ندارد،اما من این مزه ی خوب و بوی عالی را امروز احساس کردم.
آیا شما را با این محاورات سرگرم کردم ؟ این محاورات و گفت وگوها برای شما فایده ای داشت؟ من که خیلی لذت بردم ومن از خداوند وم عبود خود می خواهم که هیچ وقت نعمت هایش را از ما دریغ نکند!

 

انشا گذر رودخانه - کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم - درس کده

darskade.ir/river-crossing/
انشای گذر رودخانه صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم: خورشید تازه ... یکی ازانعام خداوند،رودخانه است که می خواهیم امروز درمورد آن باهم یک محاوره ای داشته باشیم.

انشا نهم صفحه 21 - درس کده

darskade.ir/tag/انشا-نهم-صفحه-21/
انشا گذر رودخانه,انشا آدم فضایی,انشا اذان,انشا شانش,انشا فیل و فنجان میباشد ... انشایی در مورد فیل و فنجان که در صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری نهم خاسته شده را ...

انشا گذر رودخانه صفحه 21 کتاب مهارت های نوشتاری نهم

www.insha.ir/.../انشا-گذر-رودخانه-صفحه-21-کتاب-مهارت-های-نوشتا...
موضوع انشا گذر رودخانه انشا درباره گذر رودخانه در این مطلب برای شما انشای زیبایی درباره گذر رودخانه آماده کرده ایم امیدواریم برای شما مفید واقع شود ,انشا گذر رودخانه ...

موضوع انشا در مورد گذر رودخانه - رزبلاگ

yourblogname56.rozblog.com/tag/موضوع-انشا-در-مورد-گذر-رودخانه - Translate this page
صفحه:۲۱. درس: ۱. يكي از موضوع هاي زير را انتخاب كنيد و پس از طراحي ... 3 . انشا در مورد اذان,شانس,ادم فضایی,گذر رودخانه انشا درباره اذن انشا با موضوع شانس انشا درمورد ...

خندونه - 172

mykhandoneh.rozblog.com/pages/172 - Translate this page
Jan 4, 2017 - انشا آدم فضایی صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم: انشا آدم فضایی به .... انشا در مورد اذان,شانس,ادم فضایی,گذر رودخانه انشا درباره اذن انشا با ...

متن ادبي در مورد گذر رودخانه - رزبلاگ

gift-for-woman.rozblog.com/tag/متن-ادبي-در-مورد-گذر-رودخانه - Translate this page
انشا در مورد گذر رودخانه - درس کده انشا گذر رودخانه به صورت ادبی و غیر ادبی و با رعایت مقدمه ساختمان بند و طبقه بندی. انشای گذر رودخانه صفحه ۲۱ کتاب مهارت های ...

انشا های صفحه 21 کتاب مهارت های نوشتاری نهم - Google Sites

https://sites.google.com/site/enshasara/9th-class - Translate this page
در این سایت همه انشا های کتاب مهارت های نوشتاری کلاس نهم هشتم هفتم و ششم قرار میگیرد. ... انشا های صفحه 21 کتاب مهارت های نوشتاری نهم ... انشا درباره ی گذر رودخانه.
Jul 29, 2017 - کلاس نهم درس اول صفحه 21 موضوع گذر صفحه 86 مهارتهای نوشتاری انشای ازاد ... انشا درمورد گذر رودخانه با های نوشتاری پایه نهم را نهم – درس کده . انشای

دفتر انشا

www.daftarensha.blogfa.com/
انشا گذر رودخانه. نام انشا: گذر رودخانه کتاب: مهارت های نوشتاری پایه نهم صفحه:۲۱. :: برچسب‌ها: انشا در مورد گذر رودخانه, انشا گذر رودخانه, انشا گذر رودخانه با رعایت مقدمه ...

انشاء در مورد گذر رودخانه نهم - sami

telepost.parsiblog.com/Posts/480/انشاء+در+مورد+گذر+رودخانه+نهم/

1 مطلب با کلمه‌ی کلیدی «انشا با موضوع گذر رودخانه» ثبت شده است - نمونه سوال, ... دانلود دومین نمونه انشا صفحه 21 مهارت های نوشتاری نهم. با سلام ... در مورد گذر رودخانه.

 

بایگانی‌ها انشا گذر رودخانه با رعایت مقدمه ساختمان بند و طبقه بندی - درس ...

ratepost.ir/tag/انشا-گذر-رودخانه-با-رعایت-مقدمه-ساختما/ - Translate this page
Jan 28, 2017 - انشای گذر رودخانه صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم: خورشید تازه … ... انشا درمورد گذر رودخانه با مقدمه ونتیجه وبدنه (با رعایت بند مقدمه ، بند ...

انشای جانشین سازی دهم - onvansho

onvansho.ir/result/انشای-جانشین-سازی-دهم.html
اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید انشا به روش جانشین سازی در مورد گل یا درخت . کوچک کردن ... گذر رودخانه نمونه انشای آزاد صفحه 21 درس اول مهارتهای. نمونه انشای آزاد ... برای شما انشای اذان صفحه ۲۱ انشا سازی جانشین مورد page this دانلود قسمت دهم .

انشا گذر رودخانه با رعايت مقدمه بند بدنه ونتيجه - بهار

baharr.tk/انشا-گذر-رودخانه-با-رعايت-مقدمه-بند-بدن/
انشای گذر رودخانه صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم: خورشید تازه … ... انشا درمورد فصل پاییز همراه با بند مقدمه٬ بند های بدنه٬ بدنه٬ نتیجه faznaz.com/انشا-
Mar 26, 2016 - انشای فیل فنجان - بلاگ ریدر انشادرمورد فیل - انشا ی زیبا درباره ی داستان فیل و فنجان ... انشا در مورد اذان صفحه 21 کتاب مهارت های نوشتاری. ... انشا در مورد اذان,شانس,ادم فضایی,گذر رودخانه انشا درباره اذن انشا با موضوع شانس انشا درمورد ...

انشا درباره گذر رودخانه- انشا یاب

www.enshayab.ir/انشا-درباره-گذر-رودخانه.html
انشای گذر رودخانه صفحه 21 کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم. خورشید تازه سلام کرده می شنوی؟؟؟ صدای گوش نوازی شنیده میشود جلوتر که می رویم صدا بلند تر و واضح ...
و درمورد آنها تفکر کنیم و از آنها الگو برداری کنیم. انشائ دوم گذر رودخانه. صدای گوشنواز شرشر آب ، صدای برخورد سنگ ها با آب گوارا ، این روح بی جان زنده.کنار رودخانه ...

تحقیق در مورد گذر رودخانه - نیومیهن

www.newmihan.ir/tag/تحقیق-در-مورد-گذر-رودخانه
انشا در مورد گذر رودخانه: برای مشاهده انشای 20 گذر رودخانه روی لینک زیر کلیک کنید: انشا گذر رودخانه صدای گوشنواز .... انشا های صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری نهم .

گذر رودخانه | رسانه تی وی

adabiyatfarsi1394-blogfa.rasanetv.com/page-886370.html
Jul 31, 2017 - انشا درباره گذر رودخانه انشای ویژه - بلاگ ریدر - انشاء گذر. انشا درباره گذر رودخانه .... انشایی درمورد گذر رودخانه که مقدمه و تنه و نتیجه داشته باشد - انشا درمورد گذر رودخانه . ... گذر رودخانه( مهارت های نوشتاری درس 1 صفحه ی 21) - عندلیب جان

انشا نهم - پورتال آریایی ها

ariaiha.mihanblog.com/post/28
Jan 2, 2017 - انشا صفحه ۳۱ درس ۲ کتاب مهارت های نوشتاری نهم: موضوع انشا: گردش . ... گذر رودخانه. ... در این مطلب برای شما لینک همه ی انشا های صفحه ۲۱ کتاب مهارت های .... پایه دهم باهم برای هم - انشا نهم سوال - سوال و جزوه و کلا همه چیز درمورد سال دهم - پایه ...

انشا درباره ی گذر رودخانه - سایت درسی

g36.ir/tag/انشا-درباره-ی-گذر-رودخانه

انشا در مورد گذر رودخانه: برای مشاهده انشای 20 گذر رودخانه روی لینک زیر کلیک کنید: انشا گذر رودخانه صدای گوشنواز شرشر آب ، صدای برخورد…,انشا درباره ی گذر ...

 

عندلیب جان

vina.persianblog.ir/
Sep 22, 2016 - از این که این بیماری و سختی زود گذر و حتی به خیر و صلاحش بود. از این که ..... موضوعات مرتبط: گذر رودخانه (انشای نهم) , زیبا نوشته ها ی دانش آموزان.
Feb 20, 2017 - نمونه انشای آزاد صفحه 21 درس اول کتاب آموزش مهارتهای نوشتاری پایه نهم ... http://mofidfile.ir/prod-634212-گذر+رودخانه+_نمونه++انشای+آزاد+صفحه+21 ...
انشا در مورد اذان,شانس,ادم فضایی,گذر رودخانه انشا درباره اذن انشا با موضوع شانس انشا درمورد ادم فضایی انشا در مورد گذر رودخانه انشا برای کلاس مدرسه hkah hb.

انشا در مورد فیل و فنجان | 3vn

3vn.ir › دسته‌بندی نشده
انشایی در مورد فیل و فنجان که در صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری نهم خاسته شده را ... انشا گذر رودخانه,انشا آدم فضایی,انشا اذان,انشا شانش,انشا فیل و فنجان میباشد …

انشا درباره گذر رودخانه | 3vn

3vn.ir › دسته‌بندی نشده
انشا در مورد اذان,شانس,ادم فضایی,گذر رودخانه انشا درباره اذن انشا با موضوع شانس انشا درمورد ادم فضایی انشا در مورد گذر ... شما از این صفحه در ۲/۱۷/۱۷ بازدید کردید.
بیتوته · صفحه اصلی · اخبار داغ · مطالب تازه · تماس با ما · تبلیغات در بیتوته ... سرگرمیمطالب طنز و خنده دارانشا یک بچه دبستانی در مورد ازدواج (اوج خنده) ...
Feb 13, 2017 - ... گیری – . …. انشا در مورد اذان,شانس,ادم فضایی,گذر رودخانه انشا درباره اذن انشا با موضوع شانس انشا … ... انشا درمورد آدم فضایی صفحه ۲۱ – خندونه.

darskade - درسکده - شبکه اجتماعی فیس نما

facenama.com/darskade/tab:links/filter:mylink
برای شما انشای اذان صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم را آماده کرده ایم نام انشا ... آن ها یک انشا را انتخاب کنید این لیست شامل: انشا گذر رودخانه,انشا آدم فضایی,انشا اذان ... در این مطلب انشای زیبایی در مورد شانس برای شما بازدید کنندگان محترم آماده ...

استان گلستان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/استان_گلستان
در نزدیکی این رودخانه، ۳ چشمه آب وجود داردو پوشش گیاهی ابن جنگل را درختان .... گردیده است که با گذر رودخانه دائمی و پرآب و زیبای چهل چای از وسط پارک مناظر آن را بدیع ...

هلیل‌رود - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/هلیل‌رود

هلیل رود در انتهای مسیر به سد جیرفت وارد می‌شود و در نیمه مسیر خود به خشک‌رودی تبدیل می‌شود تا مزارع جیرفت را آبیاری کند. تا چندی پیش جریان دائمی هلیل رود با گذر ...

  • نویسنده :
  • بازدید : 478 مشاهده

بعضی آدم­ها در بسیاری از کارها گستاخی و فضولی می­کنند و در عین حال بسیار خرده گیر و ایراد گیر هستند. روزی همراه دوستم  در خیابان قدم می­زدیم، بسیار گشتیم و مغازه­های زیادی را سر زدیم می­خواستم چیز زیبایی بخرم اما خودم هم دقیق نمی­دانستم آن چیز چه است.

بعد از گشتن­های بسیار خسته شدم. اما دوستم همچنان خواهان گشتن بود. از او پرسیدم چه چیزی می­خواهی بخری.  تو از من هم سرگردان­تری! اما دوستم با زیرکی خندید و گفت: فضول بردن جهنم گفت هیزمش تره. با همین ضرب المثل زیبا من را قانع کرد که دخالتی نکنم.

هر چند نفهمیدم چه چیزی می­خواست بخرد. اما این را هم در زمینه­ی خود نفهمیدم،

ولی آن ضرب المثل به من این معنا را فهماند که زندگی مان را نباید در کنجکاوی­های نامربوط بگذرانیم. و باید هرچه بیشتر از لحظه­ ها لذّت ببریم.

اس ام اس تبریک عید قربان

پنجشنبه 19 مرداد 1396
  • نویسنده :
  • بازدید : 232 مشاهده

اس ام اس عید قربان - بیتوته

www.beytoote.com/fun/sms/eid-sms91-qrban.html
خوشا ذی‌الحجه روز عید قربان شروعاس ام اس عید قربان91 عید قربان اس ام اس تبریک عید غدیر سئس تبریک عید قربان,پیامک تبریک عید قربان, اس ام اس ویژه عید ...

اس ام اس تبریک عید قربان (سری جدید) - بیتوته

www.beytoote.com/fun/sms/eid-greetings92-sms.html
عید سعید قربان مبارک اشعار تبریک عید قربان عید اضحی , قربانی کردن , اس ام اس خنده دار عید قربان , اس ام اس عید قربان , پیامک عید قربان , متن تبریک عید قربان ...

اس ام اس تبریک عید قربان - بیتوته

www.beytoote.com/fun/sms/sms-congratulate-qorban-eid.html
اس ام اس تبریک عید قربان بهت تبریک میگم ، کاری که تو کردی واقعا شاهکار بود .خیلی حرفه ای هستی، هیچکی فکرشو نمیکرد بتونی...

اس ام اس عید قربان (3) - بیتوته

www.beytoote.com/fun/sms/sms-qorban-eid3.html
اس ام اس جدید عید تبريك عيد قربان اس ام اس عید قربان 90 در موعود نگاه زیبایت ، اسماعیل شده ام که قربانی چشم های روشنت باشم بگو کدام قربانگاه را برای آخرین...
مجموعه : اس ام اس تبریک و مناسبت. اس ام اس های ویژه عید قربان. عید اضحی رسم و آئین خلیل آزرست بعد آن ،عید غدیر، روز ولای حیدر است عید قربان و پیشاپیش عید ...
Sep 11, 2016 - مبارک باد عید قربان نماد بزرگ ترین جشن رهایى انسان از وسوسه ابلیس اس ام اس عید قربان اسمس تبریک عید قربان پیامک عید قربان متن تبریک ...

پیامک عید قربان + اس ام اس تبریک عید قربان 93 جدید

www.amazing.ir/.../eid-greetings-93-eid-sms-text-messaging-new/
Jul 10, 2015 - sms عید قربان 93 اس ام اس تبریک عید قربان 93 پیامک مناسب تبریک عید قربان 93 اس ام اس خنده دار عید قربان 93 اس ام اس جدید عید قربان 93 ...
تو معبودی، من عبد توام تو عشقی، من عاشق توام تو بال باش ، من پرنده ام تو ارباب باش ، من برده ام تو ناز باش، من نیاز خدایا فقط باش، که بی تو میبازم عيد قربان مبارك.

اس ام اس تبریک عید قربان - تالاب

www.talab.org/sms/sms-religious/eid-greetings-sms.html
عید قربان روز رها شدن از تعلقات دنیوی و رهایى از هر آنچه غیر خدایى است اس ام اس های تبریک عید قربان عید قربان گشته با یلدای طولانی به یک ش.

Nov 6, 2011 - ضمن تبریک عید قربان در این مطلب از سایت پاتوق یو مجموعه اس ام های تبریک عید قربان را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

 

پیامک و اس ام اس تبریک عید قربان 93

websavar.ir/fa/news/4203/پیامک-و-اس-ام-اس-تبریک-عید-قربان-93
Oct 3, 2014 - اس ام اس تبریک عید قربان 93 ***** عیدقربان ، جشن رهایـی از اسارت نفس و شکوفایی ایمان و یقین بر هـمه ابراهیـمیان مبارک باد ای عزیزان به شما هدیه ز ...
اس ام اس تبریک عید قربان,اس ام اس عید قربان,اس ام اس عید قربان جدید,اس ام اس تبریک عید قربان جدید,اس ام اس تبریک عید قربان داغ,اس ام اس تبریک عید قربان 94,

بسته "پیامک های تبریک" ویژه عید سعید قربان - باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir/fa/.../بسته-پیامک-های-تبریک-ویژه-عید-سعید-قربان
Sep 12, 2016 - در این بسته مجموعه پیامک هایی را به مناسب فرا رسیدن عید سعید قربان برای شما کاربران گرامی گردآوری کرده ایم.

اس ام اس تبریک عید مبعث 96 - باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir › وب‌گردیمناسبتی
در این خبر می توانید منتخبی از اس ام اس های تبریک عید مبعث را مشاهده کنید. ... بسته "پیامک های تبریک" ویژه عید سعید قربان ...

اس ام اس تبریک عید قربان | جدید 96 - رهافان

www.rahafun.com/اس-ام-اس-تبریک-عید-قربان.html
اس ام اس تبریک عید قربان-جديدترين اس ام اس هاي عيد قربان سال 92-دانلود اس ام اس-sms-اس ام اس باحال خنده دار-اس ام اس تبريك عيد.
سری جدید اس ام اس های تبریک عید سعید قربان ۹۰. سری قبلی پیامک های عید قربان ۹۰ · http://s2.picofile.com/file/7171940642/ghorban. ای عزیزان به شما هدیه ...
ای عزیزان به شما هدیه ز یـزدان آمد عید فرخنده ی نورانی قربان آمد حاجیان سعی شما شد به حقیقت مقبول رحمت واسعه ی حضرت سبحان آمد خوش.

اس ام اس تبریک عید قربان - سیمرغ

seemorgh.com › سرگرمیبیا تو بخندیمجک و اس ام اس
Sep 11, 2016 - به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان, اس ام اس های تبریک عید قربان را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.
Sep 11, 2016 - پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس-جدید ترین اس ام اس های تبریک عید قربان : : پیام های تبریک عید قربان در قالب اس ام اس را می توانید در ...

اس ام اس جدید تبریک عید قربان - تاپ ناز

www.topnaz.com › سرگرمیاس ام اس

اس ام اس عید قربان بر پیکر عالم وجود جان آمد صد شکر که امتحان به پایان آمد از لطف خداوند خلیل الرحمن یک عید بزرگ به نام قربان آمد . . . . . . پیامک عید قرب

 

پیامک های تبریک عید قربان - تبیان

article.tebyan.net/144381/پیامک-های-تبریک-عید-قربان
Nov 16, 2010 - عید اضحی رسم و آئین خلیل آزراست بعد آن عید غدیر، روز ولای حیدر است. عید قربان مبارک. پیامک های تبریک عید قربان.
Sep 22, 2015 - از دیشب در آغل باز بود الانم بازه خودت میدونی ، میتونی فرار کنی وگرنه … عید قربان مبارک • • • اس ام اس عید قربان جدید SMS Eyde Ghorban.

اس ام اس عید قربان - نمناک

namnak.com/اس-ام-اس-عید-قربان.p8408
در موعود نگاه زیبایت ، اسماعیل شده ام که قربانی چشم های روشنت باشم بگو کدام قربانگاه را برای آخرین نفسم برگزیده ای ای خلیل من ! *** اس ام اس عید قربان***

اس ام اس تبریک عید سعید قربان | ترول ایرانی

trollfun.ir › پیامکپیامک مناسبتی
Oct 5, 2014 - اس ام اس تبریک عید سعید قربان اس ام اس عید قربان اشعار عید قربان متن تبریک عید قربان , اس ام اس خنده دار عید قربان , اس ام اس عید قربان ...
Sep 5, 2016 - متن ، شعر ، اس ام اس و پیام تبریک عید قربان جدید سال 96 - 2017 اس ام اس عید قربان ﻋﯿﺪ ﻗﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﺍﯼ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﮔﻞ ﺍﻓﺸﺎﻧﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺩﺭ ﻣﻨﺎﯼ ﺩﻝ ﻭﻗﻮﻑ ﺍﺯ ﺣﺞ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ.

اس ام اس عید قربان 93 - اس ام اس و خنده

jok20.blogsky.com/1393/07/10/post-1680/اس-ام-اس-عید-قربان-93
با سلام و تبریک این ایام مبارک از جمله روز عید قربان به تمامی شما دوستان گرامی و همه. مسلمانان عالم برای همه شما سلامتی و شادابی و درک عظمت و برکت این روز بزرگ الهی.

اس ام اس تبریک عید قربان - دسنویس

www.dasnevis.ir/1393/07/13/اس-ام-اس-تبریک-عید-قربان/
Oct 5, 2014 - اس ام اس تبریک عید قربان. عید قربان، یعنى فدا کردن همه «عزیزها» در آستان «عزیزترین». و گذشتن از همه وابستگى ها به عشق مهربان ترین . . . .

اس ام اس های زیبای تبریک عید قربان - نیک صالحی

www.niksalehi.com/.../اس-ام-اس-های-زیبای-تبریک-عید-قربان.html
Sep 8, 2016 - اس ام اس های زیبای تبریک عید قربان میگن گوسفندا همشون آنفولانزای خوکی گرفتن تو رو خدا تو نگیری ها من یکی رو تو حساب کردم. عید قربان مارو ...

اس ام اس های تبریک عید قربان و غدیر (عید تا عید) - نازوب

www.nazweb.ir/143224-ghadir-feast-of-eid-al-adha-greetings-sms....
مجموعه کامل اس ام اس های تبریک فرا رسیدن دو عید بزرگ . . . ای عزیزان به شما هدیه زیـــــــــزدان آمد. عید فرخنـــــــده ی نورانی قربـــــــــان آمد. حاجیان سعی شما شد به حقیقت ...

Sep 11, 2016 - پیامک تبریک عید قربان ۹۵ . . . عید قربان روز رها شدن از تعلقات دنیوی و رهایى از هر آنچه غیر خدایى است. . . . متن اس ام اس عید قربان ۹۵ + اشعار و ...

بنر های صفحه وب