close
تبلیغات در اینترنت
صفحه وب|هر آنچه مورد نیاز شماست - 4

صفحه وب|هر آنچه مورد نیاز شماست

اخبار و اطلاعیه

مرجع انشابه وبسایت صفحه وب بزرگترین مرجع مطالب درسی در ایران خوش آمدیدمرجع انشا

پربازدید ترین وبلاگ بلاگفا,پر بازدید ترین سایت ایران,بزگترین وبلاگ بلاگفا,بزرگترین سایت ایران

مرجع انشابرای ارسال مطالب درسی خود به ما و ثبت  با نام شما در وبسایت با ایمیل ما در ارتباط باشیدمرجع انشا

amintoujgi@gmail.com

 

,مر,انا,انشا طنز,انشا ادبی,انشا آزاد,انشا با موضوع آزاد

مرجع انشاهرگونه پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرات  پستها اعلام نماییدمرجع انشا

 

برای پیوستن به کانالمون در تلگرام کلیک کنید

 

موفق و موید باشید..!

  • نویسنده :
  • بازدید : 54 مشاهده

با سلام خدمت دوستان

ابتدا یکم از ذهنتون چیزای الکیو پاک کنید و خوب به مطالب نگاه کنید و دقیق بخونید

شیمی را چگونه بخوانیم؟

ابتدا دروس پایه و سپس دروس سال چهارو را بخوانید.بارم بندی تست های کنکور به طور کاملا یکنواخت در کل کتاب درسی تقسیم شده است و نمی توان گفت چه مباحثی سهم بیشتری در تست های کنکور دارند. اما فصل های 1 و2 مربوط به شیمی 2 و نیز فصل های 3 و 4 مربوط به شیمی سال چهارم نسبتا دشوارتر و نکته دارتر هستند پس این قسمت ها را بیشتر دوره کنید و بیشتر تست بزنید.

ساعات لازم برای مطالعه درس شیمی بستگی به وضعیت پایه هر شخص دارد. شاید بتوان گفت که به طور میانگین، داوطلبان کنکور باید هفته ای 6 الی 8 ساعت درس شیمی را بخوانند.

منبع: گزینه ی دو

مهداد ملاصالحی

1- شیمی یک درس مفهومی است یا حفظی؟

تقسیم بندی درسها به دو دسته حفظی و مفهومی به صورت مطلق کار درستی نیست. در مورد حفظی ترین درسها هم تسلط بر مفاهیم آن درس، کمک میکند مطالب بهتر در حافظه بماند. به عبارت دیگر، پس از تسلط بر مفاهیم اصلی یک درس، به خاطرسپاری آنها ساده تر و ماندگاری آنها در حافظه بهتر صورت میگیرد.
در شیمی توصیه میشود قبل از به خاطرسپاری مطالب، مفاهیم اصلی را یاد بگیریم مثلاً قبل از آنکه ترتیب قدرت اسیدی اسیدها را حفظ کنیم، مفهوم قدرت اسیدی را بفهمیم.

2- ضریب درس شیمی در کنکور چگونه است؟

شیمی یک درس اختصاصی است. در رشته ریاضی برای بسیاری از مهندسی ها مثل برق، مکانیک، هوا فضا، عمران، مواد، کامپیوتر و فنآوری اطلاعات و گرایشهای رشته های انسانی مثل حقوق، مدیریتها و علوم اقتصادی که داوطلبان ریاضی هم میتوانند در آن شرکت کنند، ضریب 2 دارد اما در رشته های مهندسی شیمی، پلیمر و نفت و مهندسی ایمنی و حفاظت و گرایشهای مربوطه، ضریب 3 دارد.
در رشته تجربی برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی و کل رشته های پیراپزشکی، صنایع غذایی، زیست شناسی، بیوتکنولوژی و گرایشهای وابسته به آنها، ضریب 3 دارد. اما در رشته های شیمی محض و کاربردی و داروسازی، ضریب 4 دارد. در گرایشهای انسانی مثل مدیریتها و حقوق برای دانش آموزان رشتهی تجربی، ضریب 2 دارد.

3- من علاقه ای به حفظکردن مطالب و درس های حفظی ندارم. شیمی را باید چگونه بخوانم؟

این احساس کاذب خود را فراموش کنید! علاقه های فردی خود را هنگام انتخاب رشته به کار گیرید، نه هنگام مطالعه درسها. زمان مطالعه هر درس در برنامه مطالعه هفتگی ما با توجه به حجم آنها و ضریب آنها در کنکور در برنامه ریزی لحاظ میشوند. علاقه یا عدم علاقه ما به یک درس، نقشی در ساعت مطالعه ما ندارد. برای حفظ کردن مطالب، آمادگی جسمی شما با دیگران فرقی ندارد پس بااین تلقین های بی مورد، آمادگی روحی خود را خراب نکنید و به رتبه خود ضربه نزنید.

4- آیا اهمیت درس شیمی در رشته ریاضی و تجربی یکسان است؟

همانطور که بیان شد، ضریب شیمی در رشته های پرطرفدار ریاضی و تجربی یکسان نیست. هر چند تعداد ساعتهای تدریس و کتاب درسی دو رشته یکسان است اما علاقه مندی عمومی و ضریبها باعث میشود، اهمیت این درس در رشته تجربی پس از زیست شناسی، در مقام دوم و در رشته ریاضی و فیزیک در مقام سوم باشد.
نباید فراموش کرد، حجم کلی ساعتهای مطالعه شیمی در برنامه هفتگی مطالعه در دو رشته، نباید با هم تفاوت چندانی داشته باشد.

5- در هفته چند ساعت مطالعه درس شیمی لازم است؟

این بستگی به تعداد کل ساعت مطالعه هر دانش آموز در هفته دارد. برای یک دانش آموز پیش دانشگاهی که در هفته دو روز خالی از درسهای مدرسه دارد و پنج روز مدرسه میرود، حداقل 5 ساعت مطالعه شیمی در هفته، کمترین میزان مطالعه است که میتوان در نظر گرفت.

6- آیا ساعت مطالعه درس شیمی برای رشته ریاضی و تجربی یکسان است؟

هر چند تعداد ساعتهای درس شیمی و کتاب درسی برای دو رشته یکسان است، اما اهمیت این درس از نظر ضرایب در رشته های پرطرفدار دو گروه یکسان نیست. همین باعث میشود ساعت مطالعه درس شیمی برای دانش آموزان تجربی، 2 تا 3 ساعت در هفته از ریاضیها بیشتر باشد. سنگینتر شدن محتوای درس ریاضی و فیزیک در رشته ریاضی هم باعث کاهش ساعت مطالعه شیمی و افزایش ساعت مطالعه این دو درس میشود.

7- آیا اهمیت کتابهای شیمی سال دوم، سوم و پیش دانشگاهی یکسان است؟

بله، یکسان است. تعداد سؤالهای کتابهای پیش دانشگاهی و سال سوم هر کدام 12 سؤال و کتاب سال دوم 11 سؤال در کنکور سراسری سال 88 بوده است. با توجه به اینکه ضریب کل درسها هم یکسان است، پس ارزش کل سؤالها با هم برابر است. البته این به معنای یکسان بودن محتوای علمی سه کتاب درسی نمیباشد اما در عمل، باید ارزش کلی یکسانی برای مطالعه این سه کتاب درنظر گرفت.

8- نقش خلاصه نویسی در مطالعه درس شیمی چگونه است؟

بسیار پراهمیت است. یک خلاصه نویسی خوب به دسته بندی مطالب و به خاطرسپاری آنها کمک زیادی میکند. بهتر است خلاصه نویسی روی فیشهای جداگانه مثل فیشهای جعبه لایتنر باشد و بر روی هر فیش، مطالب در ارتباط با یک موضوع نوشته شود. خلاصه برداری حتماً باید پس از مطالعه عمیق صورت گیرد. بیشترین کاربرد خلاصه های آماده شده، در دوران جمع بندی و دوره کردن مطالب خواهد بود که زمان اینکار، معمولاً در پایان امتحانات ترم دوم است.

9- مطالعه شیمی پایه (سال دوم و سوم) برای دانش آموزان سال آخر در دوره پیش دانشگاهی چگونه است و این مطالعه باید چه زمانی صورت گیرد؟

از آنجایی که بسیاری از مباحث کتاب پیش دانشگاهی، احتیاج به مطالب پیشنیاز دارند، در بسیاری از مراکز آموزشی که دوره ی درسی را از تابستان شروع میکنند، یکی از کتابهای سال دوم یا سوم را نیز در کنار کتاب پیشدانشگاهی در تابستان تدریس ميکنند. در طول سال نیز کمی از مطالب پایه را میتوان در ترم اول و یا میانترم اول و دوم تدریس کرد اما با شروع ترم دوم پیشدانشگاهی در ماههای دی تا اسفند، حجم زیاد و سنگین مطالب شیمی پیش دانشگاهی ترم دوم مانع از پرداختن به درسهای پایه خواهد بود. به طور کلی، هر چه حجم درسهای پایه ای که در تابستان دوره میشوند بیشتر باشد، در طی سال تمرکز مطالعه ی محتوای کتاب پیش دانشگاهی بیشتر خواهد بود.

10- من در حل کردن مسائل شیمی مشکل دارم. آیا درست است از مطالعه آنها صرف نظر کنم؟

تعداد سؤالهایی که احتیاج به محاسبه های عددی و استوکیومتری دارند، حدود 30درصد کل سؤالهای شیمی است و قابل توجه است. بنابراین بهتر است این مشکل خود را حل کنید! بسیاری از مسائل عددی در شیمی مثل مسائل ترمودینامیک، سینتیک و تعادلها، مسائل ساده ای هستند و کنارگذاشتن آنها به هیچوجه توصیه نمیشود. بهتر است با کمی وقت گذاشتن و حل مسائل نمونه ی بیشتر، به اینگونه مسائل تسلط پیدا کنید.

12- اهمیت تست زدن و تست زدن بیش از حد معمول در شیمی چگونه است؟

کمتر از ریاضی و فیزیک است. به طور کلی در درسهایی که جنبه حفظی بیشتری دارند، به جای حل تستهای بیش از حد معمول، بهتر است به مطالعه دوباره و عمیقتر کتاب درسی و خلاصه ها بپردازیم. در درسهای ریاضی و فیزیک، معنای تست بیشتر حل کردن، تسلط بیشتر بر درس است اما در شیمی باید پس از مطالعه عمیق کتاب درسی به حل تستهای کنکور سراسری و آزاد در 5 سال گذشته پرداخت و پس از آن، بررسی تستهای المپیاد شیمی مرحله اول نیز بسیار مفید است. قبل از حل این تستها، حل کردن تستهای تألیفی اساتید توصیه نمیشود.

13- گاهی تستهایی را میبینیم که از من پیرتر هستند، مثلاً مال کنکور 25 سال پیش است. آیا حل این تستها مهم است؟

بله، سن کنکور از سن شما بیشتر است اما اینکه تستهای قدیمی چه قدر ارزش دارد، بستگی به تست دارد. گاهی یک تست قدیمی یک مفهوم مهم را که هنوز هم در کتابهای درسی وجود دارد، به خوبی بیان میکند. پس این تست بدون توجه به سال آن، تست خوبی محسوب ميشود. به طور کلی، در درس شیمی، تستهای مربوط به سال 84 به بعد، از کتابهای درسی جدید طرح شده اند و همه آنها برای ما مهم هستند و تستهای قبل از آن باید به خوبی گزینش و ویرایش شوند تا قابل استفادهباشند.

14- تعداد تستهای آزمون سراسری و آزاد چگونه است؟

در آزمون سراسری هم در رشته ریاضی و هم در رشته تجربی، 35 سؤال از درس شیمی طرح میشود. در کنکور آزاد در آزمون پزشکی و غیرپزشکی در نوبت صبح و عصر، هر کدام 25 سؤال شیمی دارند.

15- برای هر تست شیمی چه قدر وقت باید اختصاص دهیم؟

با توجه به زمان کل دفترچه دروس اختصاصی و سؤال های درسهای دیگر، نسبت زمان هر تست شیمی از تستهای ریاضی و فیزیک کمتر است. بهتر است در حل هر تست شیمی، حداکثر یک دقیقه زمان به طور متوسط در نظر بگیریم و برای بررسی سؤال های شیمی در بار اول مثلاً در کنکور سراسری، حدود 30 دقیقه زمان اختصاص دهیم و پس از آن به بررسی تستهای سختتر که در مرور اول دفترچه آنها را حل نکرده ایم، بپردازیم.

16- من یک جزوه خیلی خوب دارم. آیا میتوانم به کتاب درسی کاری نداشته باشم؟

مسلماً خیر. هیچ جزوه خوبی جای کتاب درسی را نمیگیرد. اکثر جزوه های اساتید برای راحتی در تدریس گردآوری شده است و شامل تمامی نکات کتاب درسی نمیباشد. جزوه های خوب، مکمل کتاب و یک ابزار یادگیری هستند و بهتر است پس از تدریس، برای مرور و  جمع بندی در کنار مطالعه کتاب از آنها استفاده شود.

17- شکلها و جدولهای موجود در کتاب درسی چه قدر اهمیت دارند؟

خیلی زیاد. تعداد سؤالهایی که از شکلها و جدولها مطرح میشوند، کاملاً قابل توجه هستند و یادگیری آنها تنها با دقت در متن کتاب امکانپذیر است. هر سال دو تا سه سؤال از شکلها و جدولهای کتاب درسی مطرح میشود. گاهی از مفهوم موردنظر، یک شکل سؤال میشود و گاهی یکی از اجزای شکل حذف میشود و از آن سؤال پرسیده میشود. بنابراین بررسی دقیق این شکلها و جدولها و به خاطرسپاری آنها، کاملاً توصیه میشود.

18- آیا مطالعه مطالب حاشیه کتاب درسی برای کنکور لازم است؟

بله، حاشیه های کتاب مانند متن کتاب درسی مهم است و از نکات و مطالب مطرح شده در آن سؤال مطرح میشود.

19- آیا از مطالب بیشتر بدانیدها در کنکور، سؤال طرح میشود؟

خیر. اما مطالعه آنها به یادگیری عمیق مطالب درسی موجود در متن کتاب درسی کمک میکند. بنابراین توصیه میشود در تدریس در کلاسهای درسی مورد توجه قرار گیرد. اما در مطالعه های جمع بندی، مطالعه آنها ضروری نمیباشد.

20- آیا حفظ کردن تمامی واکنشها و فرمولهای موجود در کتابهای درسی الزامی است؟

بله. دسته بندی واکنشها و معادله های شیمیایی به حفظ کردن آنها کمک میکند. از هر فرمول و معادله به کار رفته در کتاب یا معادله های مشابه آنها که با عوض کردن عنصر و استفاده از عنصر دیگر هم گروه آن میتواند ساخته شود، سؤال مطرح میشود. در سؤالهای چند سال اخیر مشاهده میشود که از فرمول شیمیایی که در کتاب یک پایه آمده است برای طرح سؤال در پایه دیگر استفاده شده است. مثلاً از یک معادله تجزیه موجود درکتاب سال سوم برای طرح سؤال سینتیک در کتاب پیش دانشگاهی استفاده شده است


ادامه مطلب
  • نویسنده :
  • بازدید : 96 مشاهده

با توجه به تمامی درس ها نمونه سوالی از امتحانات مستمر قراردادیم تا نهایت استفاده رو ببرید

نمونه سوالات پیام آسمانی هفتم(اول متوسطه)
درس اول
1- ازکدام آیه شریفه می توان فهمید که خداوند همیشه همراه و مواظب ما است.
الف) أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ   ب) هُوَ مَعَكُمْ أَيْنَ مَا كُنتُمْ
ج) إِن تَنصُرُ‌وا اللَّـهَ يَنصُرْ‌كُمْ         د) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ
2-کدام آیه نشانه می دهدکه سپاسگزاری از خداوند باعث افزایش نعمت ها می شود.
الف) لَئِن شَكَرْ‌تُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ            ب) هُوَ مَعَكُمْ أَيْنَ مَا كُنتُمْ
ج) إِن تَنصُرُ‌وا اللَّـهَ يَنصُرْ‌كُمْ          د) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ
3- آیه« لَئِن شَكَرْ‌تُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ »باکدام بیت شعر هماهنگ است.
الف) تاتوانی می گریز از یار بد//یاربد بدتر بُود از مار بدب) مورچگان راچوبوداتفاق// شیرژیان رابدرانندپوست
ج) دوست آن است که گیرد دست دوست//درپریشان حالی ودرماندگید) شکرنعمت نعمتت افزون کند // کفرنعمت ازکفت بیرون کند
4-[هرکجا باشید او باشماست]معنی ویا مفهوم کدام آیه است.
الف) أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ   ب) هُوَ مَعَكُمْ أَيْنَ مَا كُنتُمْ    ج) إِن تَنصُرُ‌وا اللَّـهَ يَنصُرْ‌كُمْ              د) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ
5- منظور از( معقبات )در آیه روبرو چه کسانی هستند.« لَهُ مُعَقِّبَاتٌ مِّن بَيْنِ يَدَيْهِ وَمِنْ خَلْفِهِ يَحْفَظُونَهُ مِنْ أَمْرِ‌ اللَّـهِ »
الف)پیامبران            ب)خداوند              ج)انسانها               د)فرشتگان
6-خداوند برای محافظت از انسانها چه کسانی را گمارده است.
الف)پیامبران            ب)خداوند              ج) فرشتگان            د) انسانها
7- باتوجه به آیه « لَهُ مُعَقِّبَاتٌ مِّن بَيْنِ يَدَيْهِ وَمِنْ خَلْفِهِ يَحْفَظُونَهُ مِنْ أَمْرِ‌ اللَّـهِ »چراخداوند برای انسان ها مراقبانی گمارده است.
الف)گناه نکردن            ب)حفاظت از حوادث                 ج) شکرگزاربودن   د) دوری از کارحرام
8- چرا گاهی اوقات انسان ها خود را از محافظت خداوند وحمایت فرشتگان محروم می کنند.
الف)به دلیل انجام گناه              ب)نادانی               ج)سهل انگاری وبی دقتی           د)همه موارد
9- گفتن«الحمدلله» چه نوع شکرگزاری می باشد.
الف)شکرگزاری عملی                ب)شکرگزاری ساده   ج)شکرزبانی           د)گزینه ب وج
10- کدام شکر حقیقی  وشایسته وموجب رضایت خداوند است.
الف)گفتن الحمدالله   ب) شکرگزاری عملی                 ج)شکرزبانی           د) شکرگزاری ساده
11- «احمدباپدر ومادر خود خوب رفتار می کند»این رفتار او نشان دهنده کدام شکر است.
الف) شکرگزاری ساده                ب) شکرگزاری عملی ج)شکرزبانی           د)گزینه الف وج
12- نتیجه شکر عملی خداوند چیست.
الف)رضایت خداوند  ب)رسیدن به پاداش اُخروی        ج)زیاد شدن نعمت ها              د)همه موارد
13- منظور یامفهوم آیه شریفه ی « هُوَ مَعکُم أینَما کُنتُم » چه می باشد؟
الف- خداوندمارا دوست دارد□                                ب-  خداوندماراازحوادث حفاظت می کند□
ج-  هرچه خواسته باشیم خدا به مامی دهد□              د-  خدادرهمه جاباما است□
14- وقتی کسی به ما کمک می کندبه اومی گوئیم:"متشکرم".این کار ما در واقع چه نوع شکری است.
الف) شکرگزاری ساده                ب) شکرگزاری عملی ج)شکرزبانی           د)گزینه الف وج
15- کدامیک از موارد زیر انجام شکر زبانی نیست.
الف) الحمدالله         ب) خداوند خیرت بدهد            ج)مطالعه در کتابخانه               د)ازشما متشکرم
16- کدامیک از موارد زیر انجام شکر زبانی می باشد.
الف) ازلطف شما ممنونم           ب) یادگیری قرآن      ج)احترام به پدر ومادر               د)ردکردن نابینا از خیابان
17- کدامیک از موارد زیر انجام شکر عملی نمی باشد.
الف)گفتن الحمدالله   ب) یادگیری قرآن      ج)احترام به پدر ومادر               د)ردکردن نابینا از خیابان
18- باتوجه به سخنان امام صادق شکر واقعی چیست.
الف)گفتن الحمدالله   ب)شکرگزاری عملی      ج)دوری از کارهای حرام            د)سپاسگزاری از نعمت ها ی خداوند
19- کدامیک از موارد زیر انجام شکر عملی می باشد.
الف) الحمدالله         ب) خداوند خیرت بدهد   ج)مطالعه در کتابخانه         د)ازشما متشکرم
1-مطالعه کتاب های مفید یک نوع شکرگزاری عملی است.  ص(  )  غ(  ) 2- گفتن«الحمدالله»یک نوع شکرگزاری عملی است.  ص(  )  غ(  ) 3- دعاکردن درحق کسی به خاطرانجام کاری یک نوع تشکر زبانی است. ص(  )  غ(  )
درس دوم
1- باتوجه به آیه « إ یّاکَ نَعبُدُ وإیّاکَ نَستَعین » ماازچه کسی کمک ویاری می خواهیم؟
الف)مومنان                                   ب)خدا                           ج) نیازمندان                            د) فرشتگان
2- یکی ازساده ترین ومهمترین راه های جلب یاری خداوندبزرگ چیست؟
الف)نیکی به پدرومادر                          ب)بخشش به دیگران                          ج)روزه گرفتن                           د) دعاکردن
3- باتوجه به آیات قرآن کدام عامل باعث شدتاخداوندمسلمانان رادرجنگ اُحد باپنج هزارفرشته یاری نمایید؟
الف-دعاکردن    ب-صبروتقوا        ج- درخطرافتادن اسلام        د-امیدوارشدن مسلمانان به کمک خداوند
4-استعانت ازخداوندبه چه معناست؟
الف)کمک کردن                     ب)یاری طلبیدن                                    ج)همکاری کردن                        د)اطاعت کردن
5-بهترین حالتی که دعادرآن قبول می شودکدام است؟
الف)نماز                                                ب)روزه                                       ج)حج                                   د)صبر
6- منظور از "ایّاکَ نستَعین"چیست.
الف)پرستیدن خداوند    ب)یاری کردن خداوند      ج) یاری خواستن از خداوند           د)گزینه الف وج
7- کدام آیه بیانگر این است که اگر دعاکنیم خداوند پاسخ می دهد.
الف) أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ   ب) هُوَ مَعَكُمْ أَيْنَ مَا كُنتُمْ       ج) إِن تَنصُرُ‌وا اللَّـهَ يَنصُرْ‌كُمْ           د) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ
8- براساس این قسمت از آیه«یاایّهاالّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُ‌وا اللَّـهَ يَنصُرْ‌كُمْ »شرط یاری خداوند چیست.
الف)صبروتقوا              ب)دعاکردن                ج)ایمان آوردن             د)یاری کردن خدا
9- براساس سخنان پیامبر(ص)حالت دعاهایمان چگونه است.
الف)درهمین دنیا قبول می شود      ب)برای آخرت ذخیره می شود        ج)بخشش برخی گناهان                د)همه موارد
10- کدام مورد به معنی" یاری کردن "خداوند نمی باشد.
الف)جهاددرراه خدا      ب)دوری از حرام          ج)آمرزش گناهان         د)عمل به دستورات خدا
1- «ایّاک نَعبُد»یعنی:تنها از تو یاری می خواهیم. ص(  )  غ(  ) 2- خداونددرجنگ مسامانان را با پنج هزار فرشته یاری کرد. ص(  )  غ(  ) 3-مهمترین وساده ترین راه جلب یاری خداوند "صبر وتقوا" است. ص(  )  غ(  ) 4- انسان ها برای حل مشکلات خود نیازمند کمک دیگران هستند. ص(  )  غ(  ) 5-همه ی انسان ها مانندهمدیگرناتوان ونیازمندهستند.ص( )غ()
درس سوم
1- باتوجه به آیات قرآن ،فرشتگان به هنگام گرفتن جان انسان های پاک به آنان چه می گویند؟
الف)بهشت گوارایتان باد                     ب)سلام برشما                    ج)ازهیچ چیز نترسید                      د)آرام باشید
2-سرآغاز خوشی های مومنان چیست؟
الف)مرگ                                      ب)ردشدن ازپل صراط                 ج)رفتن به حوض کوثر                        د) دیدارپیامبر
3- چرامرگ برای کافران بد وناخوش است؟
الف)پایان خوشی است                        ب)خوشگذرانی دردنیا                   ج)اماده نکردن توشه                           د)همه ی موارد
4- وضعیت هرانسان در هنگام مرگ با انسان های دیگرچگونه است.
الف)متفاوت است        ب)باهم فرقی ندارد      ج)یکسان است            د)مشخص نیست
1- مرگ پایان خوشی هاوسرآغازسختی های انسان مومن است.ص( ) غ(  )
2- به هنگام مرگ،فرشتگان برانسان پاک سلام می فرستند. ص( ) غ( )
3- فرشتگان به هنگام مرگ کافران؛آنان رابه حال خودشان رها می کنند.ص( ) غ( )
درس چهارم
- نیکی به پدرومادر چه تاثیری برزندگی مادی واخروی مادارد؟
الف)بخشش تمام گناهان                   ب)ملاقات باخدا                         ج)فقیرنشدن                                     د)هم نشینی باپیامبران
2- علت فشارقبرحضرت سعدبن معاذ(رض)چه بود؟
الف)خوش قول نبودن                       ب)خوش اخلاق نبودن          ج)نخواندن نمازاول وقت                      د)نیکی نکردن به مادر
3- دلیل رفتن دو موجود ترسناک از آن جوان در حال مرگ چه بود.
الف)رضایت مادر         ب)توبه از گناهان           ج)دعای پیامبر                           د)گزینه الف وج
4-کدام کار باعث نجات از "مرگ بد"و رهایی از "هفتاد نوع بلا"می شود.
الف)نیکی به پدر ومادر   ب)صدقه دادن                          ج)داشتن اخلاق نیکو                      د)نماز اول وقت
1-بداخلاقی با پدرومادر جزءعذاب های قبراست.ص( )  غ( ) 2- مرگ برای بعضی از انسان ها مانند رفتن به مراسم جایزه است.ص( )  غ( ) 3- حالت انسان هدر هنگام روبرو شدن با مرگ یکسان نیست. ص( )  غ( ) 4- هرنوع کمک در راه خداوند "صدقه "محسوب می شود. ص( )  غ( ) 5- علت عذاب قبر حضرت سعدبن معاذ "بداخلاقی با خانواده"بود. ص( )  غ( ) 6-حضرت علی از آمدن"مرگ"به سراغ خود هیچ ترسی نداشتند.ص( )  غ( )
درس پنجم
1- کدامیک ازثمرات ونتایج بعثت پیامبر(ص)نیست؟
الف)علم آموزی       ب)برادری      ج)برتری نژادعر ب      د)یکتاپرستی
2- شباهت رفتار مردم غرب ومردم قبل از بعثت پیامبر(ص)درچیست؟
الف)بیسوادی                     ب)پیشرفت علمی              ج)بی خبری دینی                 د)زنده به گورکردن دختران
3- مردم عربستان قبل از بعث پیامبر(ص)چه دینی داشتند؟
الف)زردتشت                    ب)مسیحی                  ج)یهودی                       د)بت پرستی
4- درمسیرگردنه های خطرناک و راه بهشت چه کسانی می توانند از آن بگذرند.
الف)سبُکباران از گناه                    ب)کسانی که دانش دارند                              ج)کسانی که تجربه دارند                               د)گزینه ب وج
5- منظور از آیه مقابل چه کسی یا کسانی می باشد.« أُولَـئِكَ الَّذِينَ هَدَى اللَّـهُ  فَبِهُدَاهُمُ اقْتَدِهْ »
الف)پیامبر(ص)                            ب)فرشتگان                                ج)انسان های نیکوکار                   د)پیامبران
6- چرابعضی از انسان ها درقرن حاضر خود را از راهنمائی های خدواند وپیامبران بی نیاز می دانند. زیرا...
الف) معتقدندخداوند بشر رابدون راهنما رها کرده                              ب)پیشرفت علمی را  برای خوشبختی کافی می دانند.
ج)به علم ودانش کم خود تکیه می کنند                                             د)گزینه ب وج
1-مسیر بهشت دارای مشکلات وگردنه های سختی است. ص( )  غ( ) 2- در میان رفتار مردم زمان جاهلیت با کشورهای غربی امروز شباهت های بسیاری وجود دارد.ص( )  غ( ) 3- وظیفه فداکاری جهت حفظ دین مربوط به زمان های گذشته بوده است.ص( )  غ( ) 4- پس از بعثت حضرت محمدص اوضاع ورفتارمردم عربستان به کلی تغییرکرد.ص( )  غ( )
5-پیشرفت های علمی برای یافتن راه خوشبختی کافی می باشد.ص() غ( )
6-حضرت محمد(ص)دربدترین دوران تاریخ عرب به پیامبری مبعوث گردید.ص( ) غ()
7- همه ما درحال پیمودن مسیرطولانی به طرف بهشت هستیم.ص() غ()
8- درهنگام بعثت حضرت محمد(ص)مردم عربستان مجسمه های سنگی راعبادت می کردند.ص()غ()
درس ششم
1- کدام ایه شریفه نشان می دهد که پیامبر (ص)الگوی خوب ونیکوئی برای ما می باشد.
الف) لَقَدْ جَاءَكُمْ رَ‌سُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ
ب) لَّقَدْ كَانَ لَكُمْ فِي رَ‌سُولِ اللَّـهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ
ج) کَمَا أَرْ‌سَلْنَا فِيكُمْ رَ‌سُولًا مِّنكُمْ يَتْلُو عَلَيْكُمْ
د) وَمَا أَرْ‌سَلْنَاكَ إِلَّا رَ‌حْمَةً لِّلْعَالَمِينَ
2- کدامیک از پیامبران الهی همه ویژگی های پیامبران دیگر را دارا می باشد.
الف)حضرت عیسی   ب)حضرت آدم         ج)حضرت ابراهیم     د)حضرت محمد
3- کدام گزینه درموردحضرت محمد(ص) درست نیست؟
الف) مهربان است□                   ب) 950سال مردم رادعوت داد□
ج) ازنوع خود انسان است□          د)به هدایت حریص است□
4- {پیامبر (ص) را آزار می داد مسخره اش می کردولی وقتی مریض شد پیامبر به عیادتش رفتند.}این عبارت بیانگر کدام ویژگی اخلاقی پیامبر است.
الف)بزرگواری ومحبت                               ب)عزت نفس                          ج)تواضع وفروتنی                     د)ساده زیستی
5- حضرت محمد(ص)هیچگاه حاضرنبود کار شخصی اش را از دیگران بخواهد)این جمله نشان دهنده کدام ویژگی ایشان می باشد.
الف)بزرگواری ومحبت                               ب)عزت نفس                          ج)تواضع وفروتنی                     د)ساده زیستی
6- پیامبر بااینکه رهبر ورئیس جامعه بودولی وقتی وارد مجلسی می شد هرجایی که خالی بود می نشت وهرگز برای خود غذای مشخصی تعیین نمی کرد.این ویژگی نشانگر کدام ویژگی اخلاقی ایشان است.
الف)بزرگواری ومحبت                               ب)عزت نفس                          ج)تواضع وفروتنی                     د)ساده زیستی
7-کدام آیه نشان دهنده اینست که پیامبر(ص)دارای اخلاق بسیار نیکو وپسندیده است.
الف) لَقَدْ جَاءَكُمْ رَ‌سُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ
ب) لَّقَدْ كَانَ لَكُمْ فِي رَ‌سُولِ اللَّـهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ
ج) وَإِنَّكَ لَعَلَى خُلُقٍ عَظِيمٍ
د) وَمَا أَرْ‌سَلْنَاكَ إِلَّا رَ‌حْمَةً لِّلْعَالَمِينَ
8-کدام آیه شریفه نشانگر اینست که پیامبر(ص)بسیار بزرگوار وپرمحبت هستند.
الف) لَقَدْ جَاءَكُمْ رَ‌سُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ عَزِيزٌ عَلَيْهِ مَا عَنِتُّمْ حَرِ‌يصٌ عَلَيْكُم بِالْمُؤْمِنِينَ رَ‌ءُوفٌ رَّ‌حِيمٌ
ب) يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُل لِّأَزْوَاجِكَ وَبَنَاتِكَ وَنِسَاءِ الْمُؤْمِنِينَ يُدْنِينَ عَلَيْهِنَّ مِن جَلَابِيبِهِنَّ
ج) كَمَا أَرْ‌سَلْنَا فِيكُمْ رَ‌سُولًا مِّنكُمْ يَتْلُو عَلَيْكُمْ آيَاتِنَا وَيُزَكِّيكُمْ وَيُعَلِّمُكُمُ الْكِتَابَ وَالْحِكْمَةَ
د) لَّقَدْ كَانَ لَكُمْ فِي رَ‌سُولِ اللَّـهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِّمَن كَانَ يَرْ‌جُو اللَّـهَ وَالْيَوْمَ الْآخِرَ‌ وَذَكَرَ‌ اللَّـهَ كَثِيرً‌ا
9- باتوجه به آیه« وَمَا أَرْ‌سَلْنَاكَ إِلَّا رَ‌حْمَةً لِّلْعَالَمِينَ »به چه دلیلی خداوند حضرت محمد(ص) را فرستاده است.
الف)امید داشتن به شفاعت ایشان                                ب)رحمتی هستند برای همه ی انسان های جهان
ج)امید داشتن به روز آخرت                                        ج) خدارابسیار یادکنیم
10- آیه « وَإِنَّكَ لَعَلَى خُلُقٍ عَظِيمٍ»نشانگر کدام ویژگی پیامبر(ص)است.
الف)رحمتی برای تمام جهانیان                     ب)اخلاق بسیار نیکو
ج)بسیار مهربان وپر محبت بودن                                د)دوست داشتن مومنان
11-به احساس با ارزش بودن وکوچک نکردن خود در مقابل دیگران چه می گویند؟
الف)بزرگواری ومحبت                               ب)عزت نفس                          ج)تواضع وفروتنی                     د)ساده زیستی
12- منظور از "عزت نفس" چیست؟
الف)احساس با ارزش بودن   ب)محبت داشتن بادیگران   ج)بادیگران مهربان بودن        د)خودرااز دیگران برتر دانستن
13- منظور از[اُسوه حسنه] چیست؟
الف)کارنیک انجام دادن                             ب)الگونیکوبودن      ج)احساس نیکو بودن                د)داشتن اخلاق خوب
14- کدام عبارت به ویژگی "بزرگواری ومحبت"رسول الله (ص) اشاره دارد.
الف) هیچگاه حاضرنبود کار شخصی اش را از دیگران بخواهد
ب) ایشان را آزار می داد مسخره اش می کردولی وقتی مریض شد پیامبر به عیادتش رفتند
ج) بااینکه رهبر ورئیس جامعه بودولی وقتی وارد مجلسی می شد هرجایی که خالی بود می نشت
د)برای خودش غذای مخصوصی مشخص نمی کرد
15- کدام عبارت به ویژگی "عزت نفس"رسول الله (ص) اشاره دارد.
الف) هیچگاه حاضرنبود کار شخصی اش را از دیگران بخواهدوخودش آنها راانجام می داد
ب) ایشان را آزار می داد مسخره اش می کردولی وقتی مریض شد پیامبر به عیادتش رفتند
ج) بااینکه رهبر ورئیس جامعه بودولی وقتی وارد مجلسی می شد هرجایی که خالی بود می نشت
د)برای خودش غذای مخصوصی مشخص نمی کرد
16- چگونه می توانیم از خداوند به خاطر فرستادن پیامبران سپاسگزاری کنیم.
الف)دعاکردن برای پیامبران             ب)پیروی ازراهنمایی پیامبران              ج)شناساندن پیامبران به مردم      د)دانستن نام وزندگی پیامبران
1- پیامبرص الگوی نیکوئی برای زندگی همه مردم جهان حتی کافران هستند.ص( ) غ( ) 2- هرگاه لباس وکفش پیامبر پاره می شد،خودشان آن را می دوختند. ص( ) غ( ) 3-احساس باارزش بودن یعنی داشتن ویژگی تواضع وساده زیستی. ص( ) غ( )
درس هفتم
1- حضرت علی در شب محاصره خانه حضرت محمد(ص)چگونه پیامبر رایاری کردند.
الف)جنگیدن با مشرکان             ب)دربسترپیامبر خوابیدن               ج)بامشرکان مذاکره کردند          د)پیامبر رافورا از خانه خارج کردند
2- شب محاصره خانه حضرت محمد چه کسی مسئولیت خوابیدن در بستر ایشان را پذیرفت.
الف)حضرت حسین                   ب)حضرت ابوبکر                     ج)حضرت علی                         د)هیچکس
3-هدف مشرکان از محاصره خانه حضرت محمد(ص)چه بود.
الف)کشتن حضرت علی                              ب)کشتن حضرت محمد                             ج)کشتن حضرت محمد وعلی      د)هیچکدام
4- شب هجرت پیامبر ص به چه شبس معروف است.
الف)لیلةالقدر                          ب)لیلة الجائزه                         ج)لیلة المبیت                           د)شب معراج
5- کدامیک ؛کامل ترین نمونه های فداکاری حضرت علی در راه خداست.
الف)خوابیدن در بستر پیامبر                       ب)نماز خواندن ایشان در محل بیت المال
ج)تقسیم دقیق بیت المال                                       ج)ازدواج با حضرت فاطمه
6- کدامیک جزء فداکاریهای حضرت علی نمی باشد.
الف) برای رزمندگان نان می فرستاد ودر پشت صحنه جبهه به مداوا وآبرسانی مجروحان مشغول می شد
ب)درجنگ احد در کنار پیامبر می جنگید
ج)پهلوان معروف عرب را در جنگ خندق به هلاکت رساند
د)خواندن آیات سوره توبه در جمع مشرکان مکه
1- حضرت علی ،پیامبر ص را از نقشه مشرکان باخبر ساخت. ص( ) غ( ) 2- حضرت علی ماموریت خوابیدن در بستر پیامبرص را به خاطر ترس از جان خود نپذیرفتند. ص( ) غ( ) 3- حضرت علی بعد از تقسیم مساوی بیت المال در همان به محل نماز می ایستادند. ص( ) غ( )
درس هشتم
1- باتوجه به سخن پیامبر:سرور زنان بهشتی چه کسی می باشد.
الف)حضرت خدیجه  ب)حضرت فاطمه                     ج)حضرت رقیه                             د)حضرت زینب
2- این سخن حضرت فاطمه  که می فرمایند:"خوشحالم از اینکه رسول خدا مرا از روبرو شدن با مردان نامحرم بی نیاز ساخت"گویای کدام ویژگی ایشان است.
الف)حیا وعفت                        ب)حضور دراجتماع                  ج)ساده زیستی                        د)علاقه شدید به پیامبر
3- پیامبر (ص)درباره چه کسی می فرمایند:"خداوند اورا دوست دارد ودوستداران او را نیز دوست دارد".
الف)حضرت خدیجه                  ب)حضرت فاطمه                     ج)حضرت حسین      د)حضرت حسن
4-  (ایشان به هنگام جنگ برای رزمندگان نان می فرستاد وبه هنگام نیازدر پشت صحنه جبهه به مداوا وآبرسانی مجروحان مشغول می شد)این جملات کدام ویزگی حضرت فاطمه را توصیف می کند.
الف)حیا وعفت                        ب)حضور دراجتماع                  ج)ساده زیستی                        د)علاقه شدید به پیامبر
5-کدام عبارت به" ساده زیستی "حضرت فاطمه اشاره دارد.
الف) خوشحالم از اینکه رسول خدا مرا از روبرو شدن با مردان نامحرم بی نیاز ساخت
ب) هنگام نیازدر پشت صحنه جبهه به مداوا وآبرسانی مجروحان مشغول می شد
ج) احکام دین را به زنان می آموخت وبه پرسش های آنان پاسخ می گفت
د)هرگاه غذای نیکوئی تهیه می کرد رسول خدا را نیز دعوت می کرد
6-کدام عبارت به ویژگی" حیا وعفت "حضرت فاطمه اشاره دارد.
الف)خوشحالم از اینکه رسول خدا مرا از روبرو شدن با مردان نامحرم بی نیاز ساخت
ب) هنگام نیازدر پشت صحنه جبهه به مداوا وآبرسانی مجروحان مشغول می شد
ج) احکام دین را به زنان می آموخت وبه پرسش های آنان پاسخ می گفت
د)هرگاه غذای نیکوئی تهیه می کرد رسول خدا را نیز دعوت می کرد
7- علت خوشحالی حضرت فاطمه از " تقسیم کارها ی خانه "توسط حضرت محمد(ص)چه بود.
الف)راحت شدن از کارها                          ب)روبرو نشدن با مردان نامحرم
ج)حضور بیشتر دراجتماع                           د)انجام ندادن کارهای سنگین
8- باتوجه به سخن پیامبر(ص)نتیجه دوستی باحضرت فاطمه چیست.
الف)ایجاد علاقه به پیامبر(ص)                     ب)باحیا وعفت شدن                ج)خشنودی خدا                       د)ساده زیست شدن
9- دادن گردنبند گران بها توسط حضرت فاطمه به شخص فقیر نشان دهنده کدام ویژگی ایشان می باشد.
الف)حیا وعفت                        ب)حضور دراجتماع                  ج)ساده زیستی                        د)ایثار وبخشندگی
1-        حضرت فاطمه نسبت به پدرش همچون یک مادر مهربان بودند. ص( ) غ( ) 2-حضرت فاطمه از تقسیم کارها توسط حضرت محمدص خشنود شدند. ص( ) غ( )

 

دانلود نمونه سوال امتحانی هفتم - کانون فرهنگی آموزش قلم چی

www.kanoon.ir/Public/ExamQuestions?group=33
دانلود نمونه سوال امتحانی تفکر و سبک زندگی,پیام های آسمانی,ریاضی ,عربی,علوم,فارسی,مطالعات اجتماعی,زبان انگلیسی,آموزش قرآن از هفتم.

نمونه سوال امتحانی از درس پیام های آسمانی برای هفتم

www.kanoon.ir › نمونه سوال امتحانیهفتمپیام های آسمانی
نمونه سوال امتحانی پیام های آسمانی هفتم مدرسه نوین یزد - خرداد96. تعداد دانلود : ... امتحان پیام های آسمانی نیم سال اول 94 - متوسطه سرای دانش واحد مرزداران. تعداد دانلود : ...

دانلود نمونه سوال پایه هفتم اول متوسطه

download-sample-questions.blogsky.com/.../دانلود-نمونه-سوال-پایه...
Sep 30, 2015 - مدرسه نیوز - نمونه سوالات دروس پایه هفتم (اول متوسطه اول). madresehnews.com/?a=content.id&id=6403 ... آرشیو سوالات اول متوسطه دوره اول (هفتم) ... معرفی واطلاع رسانی ازسئوالات ومطالب عربی پیام آسمانی وقرآن. nemonasoal.blog.ir/.

نمونه سوالات پیام های آسمانی دوره اول متوسطه - تیزلند

tizland.ir/...نمونه-سوال/نمونه-سوالات-پیام-های-آسمانی-دوره-اول-متوس...
سوالات ترم اول درس پیام های آسمان پایه نهم -دبیرستان انقلاب اسلامی منطقه 17 - دی ماه 94 ... نمونه سوال پیام های آسمانی پایه هفتم ( دوره اول متوسطه )- اداره آموزش و پرورش ...
نمونه سوالات دوره اول متوسطه (راهنمایی) - نمونه سوالات آزمونهای دروس عربی ,قرآن،پیامها وپاورپونت عربی پایه هفتم متوسطه.

پایه اول (هفتم) دوره اول متوسطه - سوالات درس دوّم (استعانت از خداوند) پیام ...

hamidabravesh1.blogfa.com/.../سوالات-درس-دوّم-(استعانت-از-خداو...
سوالات درس دوّم (استعانت از خداوند) پیام های آسمان. 1- ما در هر شبانه‌روز چند بار سوره حمد را می‌خوانیم و در آن چه می‌گوییم؟ ما در هر شبانه‌روز دست کم ده مرتبه سوره حمد را ...

سکوی هفتم - نمونه سوالات نوبت اول پیام های آسمانی پایه هفتم

sakooyehaftom.blogfa.com/.../نمونه-سوالات-نوبت-اول-پیام-های-آسما...
سکوی هفتم - نمونه سوالات نوبت اول پیام های آسمانی پایه هفتم - وبلا گی مناسب برای ... آزمون پیام های آسمانی پايه اول تاريخ : نوبت اول. نام و نام خانوادگي : دوره اول متوسطه ...
مجموعه سوالات امتحاني کتاب پيام هاي آسمان پايه اول متوسطه (هفتم). درس اول, درس دوم, درس سوم, درس چهارم, درس پنجم. درس ششم, درس هفتم, درس هشتم, درس نهم, درس دهم ...
May 3, 2014 - نمونه سوالات دروس قرآن ، دینی و عربی پایه هفتم تهیه شده توسط گروه های آموزشی اداره کل ... آزمون خرداد قرآن هفتم متوسطه اول گروه طراحان فرآن فارس 2.
خلاصه درس فصل موردنظر از درس علوم را از فایل ضمیمه زیر دانلود نمایید: فایل های ضمیمه : 1. ... نمونه سوال امتحان عربی ترم اول پایه هفتم (1).pdf. 2. نمونه سوال امتحان ...
May 11, 2017 - دانلود رایگان نمونه سوالات پیام های آسمان ترم دوم پایه هفتم خرداد ماه 92 با ... و نمونه سوالات تستی، تشریحی و پیشرفت تحصیلی دینی دوره اول متوسطه.
May 27, 2017 - نمونه سوالات نوبت دوم پیام های آسمانی هفتم خرداد ۹۶ سرای دانش (رسالت) ... متوسطه دوره اول. دوره تحصیلی. مشخصات علمی. هفتم. پایه تحصیلی. ترم دوم.
بنام خداوند بخشنه مهربان. نمونه سئوالات تشریحی –کامل کردنی پیام آسمانی هفتم(اول متوسطه)دروس1تا8. درس اول. 1- آیات شریفه داده شده راترجمه کنید. الف) هُوَ مَعَكُمْ أَيْنَ مَا ...
وبلاگ گروه دینی ،عربی،قرآن دوره اول متوسطه مهاباد ... سؤالات درس پیام های آسمان دوم راهنمایی همراه با جواب. درس اوّل. 2- با توجه به سخن .... 8- بهترین حالت دعا (نمونه دعا) چه هنگامی اتفاق می افتد؟ .... درس هشتم : 1- علت آزار و فشار قبر سعد ابن معاذ چه بود؟
سوالات دروس مختلف پايه هفتم دوره اول متوسطه,دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه هفتم| دوره اول متوسطه,دانلود ... سؤالات درس به درس ( ارزشیابی موردی) پیام‌های آسمان هفتم
دبیرستان پیام هدایت دوره اول. ... پايه هشتم · پايه نهم · انتقادات و پيشنهادات · بهداشت و سلامت · نمونه سؤالات. پيش ثبت نام ... پيام هدايت در يك نگاه ... رايانه پايه هفتم.

دانلود نمونه سوالات درس پیام های آسمان دوره اول متوسطه (هشتم) – کافی نت ...

cnapp.ir/2017/04/21/دانلود-نمونه-سوالات-درس-پیام-های-آسمان-2/
Apr 21, 2017 - دانلود نمونه سوالات درس پیام های آسمان دوره اول متوسطه (هشتم). (این پست بروز خواهد شد). ***نیمسال اول***. دانلود نمونه سوالات درس پیام های آسمان شماره ۱.
نمونه سوالات درس ریاضی نوبت دوم(95-94) اين مطلب تاکنون 333 بار مطالعه شده است. نمونه سوال. نمونه سوالات درس پیام های آسمانی نوبت دوم (95-94) اين مطلب تاکنون 380 ...
۱۶۷ مطلب توسط «مبین دشتی» ثبت شده است - پایه هفتم - هشتم - نهم- اول -دوم -سوم متوسطه اول وبلاگ مبین دشتی.
آموزش متوسطه (اول) - بانک سوالات ( پیام های آسمانی) متوسطه - قـرآن -پیام آسمان- عـربی - آموزش متوسطه (اول) ... فایل صوتی کتاب پیام آسمانی هفتم. برای مشاهده فایل ها کلیک کنید ... نمونه طرح درس و نمونه سوال پیام های آسمانی سوم راهنمایی. تهیه کننده : خانم ... پايگاه کيفيت بخشي ديني و قرآن دوره راهنمايي کشور مستقر در استان گيلان.

چهار شنبه / 22 مهر : بررسی درس پیام های آسمان (اول متوسطه) | گزینه دو

article.gozine2.ir/.../چهار-شنبه-22-مهر-بررسی-درس-پیام-های-آسمان-ا...
Oct 14, 2015 - پایه هفتم دوره اول متوسطه · پایه هشتم دوره اول متوسطه · پایه نهم دوره اول متوسطه · دوره اول متوسطه · مشاوره ای · پایه دهم ریاضی · پایه دهم تجربی · پایه دهم ...

عربی دوره اول متوسطه

arabidorehaval.mihanblog.com/
نمونه سوال پیام آسمانی و عربی و قرآن هفتم و هشتم. نویسنده: مهدی ... دانلود نمونه سوال قرآن نوبت دوم هفتم و هشتم و نهم. دانلود ... به وبلاگ عربی دوره اول متوسطه خوش امدید
قرآن وپیام های آسمانی متوسطه اول - مجموعه نمونه سئوالات تخصصی و مطالب آموزشی - قرآن وپیام های ... سئوالات تشریحی وکامل کردنی پیام هفتم نوبت دوم+دانلودفایلword ...
پيام های آسمان دورۀ اوّل متوسطه )هفتم( 105 نام كتاب: ... با همکاری کارشناسان گروه تعليم و تربيت دینی دفتر تأليف کتاب های درسی ابتدایی و متوسطه نظری مؤلف:.

گروه تکنولوژی و گروههای آموزشی آذربایجانشرقی > گروههای دوره اول ...

teaedu.ir/portal2/گروههای-دوره-اول-متوسطه/گروه-دینی-و-قرآن
گروههای دوره دوم متوسطه · گروه ریاضی .... به سایت گروه درسی قرآن ومعارف اسلامی استان آذربایجان شرقی خوش آمدید. مشخصات اعضا ... تدریس نموداری پیام های آسمانی هفتم. تدریس نموداری پیام ... طرح درس سالانه پیام های آسمان هفتم. پیام های آسمان ... نکاتی در مورد ارزشیابی خلاق. نمونه سوال. ترم اول. قرآن هشتم · قرآن هفتم · قرآن نهم. مراحل درس ...
درس اول. 1- ازکدام آیه شریفه می توان فهمید که خداوند همیشه همراه و مواظب ما است. الف) أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ب) هُوَ مَعَكُمْ أَيْنَ مَا كُنتُمْ. ج) إِن تَنصُرُ‌وا اللَّـهَ يَنصُرْ‌كُمْ د) إِيَّاكَ نَعْبُدُ ...
دوره ی اول متوسطه{هفتم} - دانلود نمونه سوال هدیه های آسمانی{دینی} - - دوره ی اول متوسطه{هفتم}

نمونه سوالات پایه هفتم - برهان پردازش

borhanpardazesh.com/download/azmoon/level1-09
مجموعه ای از نمونه سوالات پایه هفتم شامل علوم و ریاضی و ادبیات و هدیه های آسمانی ، عربی را در ... دانلود آزمون و نمونه سوال پایه هفتم ... نمونه سوال نوبت اول ریاضی پایه هفتم.
نمونه سوال پیام های آسمان هفتم نوبت اول آقای عزت اله تائب · نمونه سوال .... ارتباط طولی کتب قرآن ششم ابتدایی و آموزش قرآن پایه هفتم دوره اول متوسطه · ارتباط طولی ...

متوسطه اول

avval-motevasete.blogfa.com/
متوسطه اول - همه چیز برای هفتم، هشتم، نهم و دهمی ها. ... برچسب‌ها: متوسطه اول, هفتم, هشتم, نهم, اول متوسطه .... نمونه سوالات فصل اول علوم مخلوط و جداسازي مواد کلاس هشتم.
پاسخ سوالات کتاب ،متن وتستی پیام های آسمان پایه هفتم، هشتم ،نهم 96 -95. تصاوير زيباسازی|www. ... ارایه نمونه سوالات دروس پيام هاي آسمان و عربی و قرآن متوسطه اول.
بانک سوالات دینی و عربی و قرآن - پیام آسمانی هفتم نوبت دوم خرداد ماه - sadra - بانک سوالات ... بسمه تعالی آزمون درس پیام آسمانی نوبت دوم پایه هفتم دوره اول متوسطه تاریخ . ..... یکی از زیبا ترین و ارزشمند ترین نمونه های همدلی مسلمانان با یکدیگر است.
آموزش 3 - پيام هاي آسماني هفتم متوسطه - سوالات درس دینی عربی وقرآن راهنمایی - آموزش 3. ... امتحان درس پیام های آسمانی پایه اول راهنمایی نوبت اول دی ماه1390. تاريخ : جمعه ...

معلم یار آمو زش

rahmani47.blogfa.com/
معلم یار آمو زش - کمک آموزشی دروس دینی ، عربی و قرآن - معلم یار آمو زش. ... برنامه امتحانات هماهنگ پایه نهم دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان مدارس روزانه ، مراکز آموزش از راه دور ، داوطلبان آزاد و طرح جامع ..... نمونه سوالات عربی هفتم ،هشتم ، نهم (میان ترم نوبت اول ).
سؤالات و كليد سؤالات امتحان ترم اول خردادماه / سال 1396 دو ساعت بعد از پايان ... سؤال و کلید سؤال قرآن پایه هفتم و هشتم ... سؤال و كليد سؤال علوم تجربی پايه هفتم ...
... فوری برآورده نمی شوند؟ سؤالات متن 1- چه چیزهایی از گنجینه های رحمت خدا در هنگام دعا باید…,سؤالات درس سیزدهم « کلید گنج ها » سال هشتم متوسطه اول. ... + نمونه سؤالات قرآن کریم و پیام های آسمان دوره اول متوسطه - خود آزمون قرآن هفتم .... 4- چند نمونه از دعاهایی که ارتباط انسان را درهمه حال باخداوند برقرار می کند را بگویید. 5- آیه «وَقالَ ربکمُ ...

اول متوسطه(هفتم،هشتم،نهم) - نمونه سوال

schemamali.blogfa.com/tag/نمونه-سوال
اول متوسطه(هفتم،هشتم،نهم) - نمونه سوال - دبیرستان نمونه دولتی امام علي (علیه السلام) - اول متوسطه(هفتم،هشتم،نهم) ... برچسب‌ها: نمونه سوال, ازمون, پیام های اسمانی.
Jan 4, 2016 - ... با ما · تماس با مدیریت · خانه / سایر مطالب / سوالات درس پیام آسمان پایه هشتم ... توجه : دانش آموز عزیز این سولات از متن درس اول تا هفتم برای امتحانات ترم اول آماده شده است . ... درس آزمون ریاضی ویژه پایه هفتم دبیرستان دوره اول. بهمن ۲۵, ۱۳۹۵ ... حفاظت شده: نمونه سوالات درس آمادگی دفاعی پایه سوم راهنمایی. خرداد ۱۸, ۱۳۹۲ ...

بانک سوال - دبیرستان علامه مشهد

www.hsallameh.com/بانک-سوال.html
بانک نمونه سوال پایه های هفتم، هشتم ، نهم ، اول دبیرستان، دوم دبیرستان، سوم ... هندسه، عربی، ادبیات، نگارش، تاریخ، حسابان، دینی، فیزیک، شیمی ، زبان، جبر و آمار در ...

پیامهای آسمان هشتم دوره اول متوسطه - نشر اسفندیار - سوالات امتحانی ...

esfandiyarbook.ir › هشتمدوره اول متوسطهمحصولات

پیامهای آسمان هشتم دوره اول متوسطه - نشر اسفندیار ویژگی های کتاب: شامل آزمون های هماهنگ استانی نوبت دوم شامل نمونه سوالات امتحانی ۶ درس اصلی مطابق بارم بندی.

  • نویسنده :
  • بازدید : 1186 مشاهده

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی آزمون پیشرفت تحصیلی که در ماه آبان درسال 1396-1397 برگزار شد نتایج آن بعد از یک هفته در سایت منتشر شده و کاربران میتوانند با وارد کردن اطلاعات خود در سامانه به نمره دقیق خود دست یابند در مرحله اول سوالات اسان خواهد بود تا دانش آموزان گرامی جا بی افتند امیدوارم در تک تک لحظات زندگی موفق و موید باشید.!

نتایج به محض به اشتراک گذاشته شدن در اختیار شما قرار خواهد گرفت

 

نتایج ازمون پیشرفت تحصیلی سال 96 95 - تفریحی سنتر

www.tafrihicenter.com/.../نتایج-ازمون-پیشرفت-تحصیلی-سال-9...
تفریحی سنتر,سایت تفریحی و سرگرمی ,دانلود فیلم جدید, دانلود سریال ایرانی , دانلود آهنگ و موزیک ویدیو جدید,دانلود نوحه و مداحی,

سامانه اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره اول و دوره دوم سراسر ...

tizland.ir/.../سامانه-اعلام-نتایج-آزمون-ورودی-مدارس-نمونه-دولتی-دوره...
دستورالعمل ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سال 97-96 ... اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در سال تحصیلی 97-1396 ... 4 مرحله ای که باید برای انتخاب رشته تحصیلی طی کنید ..... فنی شده است و حضور همزمان کاربران را دلیل این مسئله می‌داند که به نظر می‌رسد این مشکل در دوره پیشرفت فناوری بسیار پیش پا افتاده است.

آزمون کشوری پیشرفت تحصیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان سال ...

tizland.ir/.../آزمون-کشوری-پیشرفت-تحصیلی-ویژه-مدارس-استعداد...
Dec 18, 2016 - مرحله دوم آزمون های پیشرفت تحصیلی مدارس تیزهوشان (سمپاد) برگزار شد » ضوابط و شرایط ... نتایج آزمون مدارس استعداد های درخشان سال تحصیلی 96 - 95 » دستورالعمل ... کانال تلگرام نمونه سوال متوسطه دوره اول (هفتم، هشتم، نهم) » آزمون آنلاین ... و نتایج خاص » آزمون سنجش پیشرفت تحصیلی پایه نهم استعدادهای درخشان

96 اعلام نتایج ازمون پیشرفت تحصیلی استان کرمانشاه دوره اول متوسطه

tizland.ir/.../96-اعلام-نتایج-ازمون-پیشرفت-تحصیلی-استان-کرما...
96 اعلام نتایج ازمون پیشرفت تحصیلی استان کرمانشاه دوره اول متوسطه : اینجا کلیک کنید تا مطالب مرتبط با 96 اعلام نتایج ازمون پیشرفت تحصیلی استان ...

برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی مدارس استعدادهای درخشان سراسر ...

tizland.ir/.../برگزاری-آزمون-های-پیشرفت-تحصیلی-مدارس-استعداد...
تصحیح پاسخ‌نامه‌ها و همچنین تجزیه و تحلیل نتایج آزمون در سطوح مدرسه ای، منطقه ای، استانی ... مرحله دوم آزمون های پیشرفت تحصیلی مدارس تیزهوشان (سمپاد) برگزار شد » نتایج آزمون مدارس استعداد های درخشان سال تحصیلی 96 - 95 » آزمون پیشرفت تحصیلی دوره اول متوسطه ... آزمون سنجش پیشرفت تحصیلی پایه نهم استعدادهای درخشان

نتایج آزمون مدارس استعداد های درخشان سال تحصیلی 96 - 95 - تیزلند

tizland.ir/.../نتایج-آزمون-مدارس-استعداد-های-درخشان-سال-تحصیلی-...
نتایج آزمون ورودی مدارس سمپاد، هفته اول تیرماه 1395 اعلام خواهد شد. در : سرزمین تیزهوش ... مرحله دوم آزمون های پیشرفت تحصیلی مدارس تیزهوشان (سمپاد) برگزار شد » کلید نهایی آزمون ... سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال 97-96 » سامانه اعلام نتایج ...

مرحله نخست آزمون پیشرفت تحصیلی برگزار شد.

mnbi.ir/.../201-مرحله-نخست-آزمون-پیشرفت-تحصیلی-برگزار-ش...
نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در دوره های اول و دوم متوسطه (پایه های… ادامه مطلب ... ثبت نام سال تحصیلی 97-96 دبیرستان نمونه دولتی نبی اکرم(ص) آغاز شد.
چک لیست نظارت و ارزیابی عملکرد مدارس دوره اول متوسطه 96/8/24 · دعوت به جلسه 96/8/24 · آزمون پیشرفت تحصیلی 96/8/22 ... تحویل اطلاعات سیستم دانش آموزی به کارشناسی سنجش 96/3/22 ... ارسال دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی برای سال تحصیلی 97-96 95/12/22 ... نتایج مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی 95/12/19.

اجزای اصلی آزمون های سال تحصیلی 97-96 - ویژه داوطلبان آزمون سراسری ...

article.gozine2.ir/.../اجزای-اصلی-آزمون-های-سال-تحصیلی-97-96-وی...
May 5, 2017 - این آزمون‌ها در سال تحصیلی 97-96 در 14 مرحله از ابتدای سال تحصیلی تا آزمون ... با استفاده از نتایج و مشاورۀ تحصیلی انفرادی هوشمند (اینترنتی) این آزمون‌ها نقاط ... اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي در آزمون ... اهداف آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی ویژه دوره اول متوسطه.

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج

sanjesh.kermanedu.ir/default.aspx?se=studentprojectlist...
آزمون ورودی مدارس فرهنگ - سال 97-96 ... آزمون معاونین فن آوری 96-97 مرحله دوم. آزمون معاونین فن آوری 96-97 مرحله دوم. آزمون پیشرفت تحصیلی متوسطه اول 97-96.
آموزش های پیشرفت تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس.
برای ورود به آزمون های پیشرفت تحصیلی دوره ابتدایی ناحیه 2 شیراز کلیک کنید ... برای ورود به آزمون های ارزیابی دوره متوسطه اول ناحیه 4 شیراز کلیک کنید ...
سال تحصیلی 97-96. آزمون به صورت هماهنک در تمامی مدارس دوره اول متوسطه و برای کلیه دانش آموزان پایه های هفتم ، هشتم و نهم در تاریخ‌‌های زیر برگزار می‌گردد: آزمون مرحله ...
برای دریافت کارنامه آزمون پیشرفت تحصیلی سمپاد با در دست داشتن شناسنامه خود ... درخشان شهید بهشتی کاشان-دوره اول(مرحوم حاج احمد سینائیان و پسران)محفوظ است.
برنامه نشست دبیران و اولیاء سال تحصیلی 97-96 ... بودجه بندی آزمون پیشرفت تحصیلی سمپاد مرحله دوم فروردین 96 ... نتایج اولویت بندی ثبت نام پایه نهم جهت دبیرستان دوره دوم .... آزمون سنجش پیشرفت تحصیلی ...
Apr 27, 2016 - اعلام نتیجه آزمون مرحله دوم سنجش متوسطه اول خراسان رضوی 94-95. نتایج دومین مرحله آزمون ... اعلام نتايج آزمون مرحله دوم پيشرفت تحصيلي ۹۴/۱۲/۱۱.
اطلاعیه ثبت نام مقدماتی (انتخاب واحد مرحله اول) ... اطلاعیه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ ... درخشش دانشجویان دانشگاه هرمزگان در سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت ... احتراما به اطلاع پذیرفته شدگان ارشد و دکتری بدون آزمون (استعداد درخشان) ورودی سال تحصیلی 97-96 در دانشگاه هرمزگان ...
Nov 14, 2016 - ثبت نام آزمونهای پیشرفت تحصیلی 96-95 ... خواهشمند است با توجه به نزدیکی زمان برگزاری مرحله اول آزمون ترتیبی اتخاذ گردد تا سریعا نسبت به ...
برنامه هفتگي 97-96 جديد. برنامه هفتگي 97-96 جديد. برنامه روزانه وساعات كلاس و استراحت. برنامه فعاليت روزانه دبيرستان شهيد مطهري سال تحصيلي 97-96 ...
آزمون علامه حلی مرحله اول , 07/08/1396 ... نتایج انتخابات انجمن اولیاء و مربیان 97-96, 22/07/1396 ... نمونه سوالات آزمون پیشرفت تحصیلی سمپاد مرحله 2, 19/01/1396.
کارنامه مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی پایه هفتم - 1395/09/25 ... زمان برگذاری سنجش تلاش تحصیلی مرحله دوم از 23 فروردین به 21 فروردین ... سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره اول و دوره دوم سراسر کشور ... ورودی 97-96

بودجه بندی های آزمون ها - مبتکران

https://www.mobtakeran.com/Default.aspx?tabid=522
بودجه بندی های آزمون های مبتکران. ... 01; 02; 03. Pause. DNN SlideShow - Markit SlideShow. بودجه بندی آزمون های پیشرفت تحصیلی سال تحصیلی 97- 96 ...

سنجش فریمان

sanjeshfariman.mihanblog.com/
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1396 ... :bell: کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1396 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی WWW. ... آزمون های سنجش یازدهم (سال تحصیلی جدید 97-96) ... *ارائه کارنامه تحلیلی پیشرفت تحصیلی در هر آزمون و مقایسه با آزمونهای قبل.

امتحانات - سنجش1643

sanjesh1643.blogfa.com/category/4
سنجش1643 - امتحانات - معاونین اجرایی کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی تربت ... اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات دروس نهایی مقطع متوسطه شهریور 96 ..... که در زمینه برگزاری مطلوب مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی مقطع ابتدایی تلاش نمودند ..... نخستین کارگاه آموزشی معاونین اجرایی متوسطه 2 در سال تحصیلی 97-96.

نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی استان مازندران - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=نتایج+آزمون+پیشرفت+تحصیلی+استان...
... جهت ورود به مدارس نمونه دولتی دوره اول متوسطه که از این تعداد برای سال تحصيلي 97-96 فقط ... عناوین مواد درسی آزمون دو هفته قبل از اجرای هر مرحله، بر اساس بودجه بندی اعلامی از سوی ... مدرسه صدرای کاشان مقام اول اصفهان در آزمون پیشرفت تحصیلی شد .... به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان سنجش، در این اطلاعیه آمده است: ...

نتايج آزمون پيشرفت تحصيلي مرحله ي دوم 95-96 - بروز باش | تفریحی ...

hyper-king.avablog.ir/.../نتایج+آزمون+پیشرفت+تحصیلی+مرحله...
May 25, 2016 - اعلام نتیجه آزمون مرحله دوم سنجش متوسطه اول خراسان رضوی 94-95. نتایج دومین مرحله آزمون ... اعلام نتايج آزمون مرحله دوم پيشرفت تحصيلي ۹۴/۱۲/۱۱.

مطالب خبری - smtr | home

smtr.ir/fa/news?title=اخبار
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور گفت مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال96 ... نتایج آزمون تیزهوشان 96 – 97 بصورت قطعی و در یک مرحله اعلام می شود . ...... آغاز هدایت تحصیلی دانش آموزان از اول تیرماه خبر داد و گفت: پرونده الکترونیکی مشاوره ... وی ادامه داد: مدارس شاهد برای سال تحصیلی 97 - 96 افزایش پذیرش نخواهد داشت و صرفا ...
دبیرستان دوره اول شهید اژه ای یک اصفهان. ... منتخبين انجمن اولياء ومربيان سال تحصيلي 97-96. اعضاي انجمن اولياء و مربيان . ... پيشرفت تحصيلي مدارس سمپاد كشور.

نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله ی دوم 95-96 - سایت دانش آموزان قره ...

www.amirreza256.ir/نتایج-آزمون-پیشرفت-تحصیلی-مرحله-ی-دوم...
Apr 26, 2016 - نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی شماره دو 95-96 ,نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی شماره دو 95-96 ... برنامه امتحانات نهایی دي ماه سال تحصیلی 97-96 .... مشاهده نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی 94-95 استان خراسان رضوی · مشاهده نتایج آزمون ...

زمان برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی مدارس استعدادهای درخشان 94-95 ...

libarshad1388.blogsky.com/.../زمان-برگزاری-آزمون-پیشرفت-تح...
Jan 25, 2016 - در این شیوه نامه آمده است: آزمون پیشرفت تحصیلی سال جاری در دو مرحله و به صورت ... هفتم،‌هشتم و نهم دوره متوسطه اول و پایه دوم دوره متوسطه دوم در رشته‌های علوم انسانی، ... و تجزیه و تحلیل نتایج آزمون حداکثر سه روز پس از برگزاری آزمون به مرکز ملی ... کلید سنجش کنکور 96 تجربی ریاضی انسانی · دانلود سوالات و پاسخ ...
دفترچه سوالات و كليد آزمون مرحله سوم پيشرفت تحصيلي (۹۵/۲/۶). رشته و پايه دفترچه عمومي دفترچه ا... اعلام نتایج. اعلام نتیجه آزمون مرحله دوم سنجش متوسطه اول خراسان ...
Jul 2, 2017 - سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی خراسان شمالی ۹۶-۹۷ پایه نهم به دهم ... از دانش آموزان علاوه بر ثبت نام تعیین رشته تحصیلی نیز خواهند کرد. ... اول اینکه سطح سوالات نمونه دولتی با سطح سوالات آزمون ورودی مدارس ... نمونه دولتی خراسان شمالی 97-96 ... اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۵-۹۶ · نحوه ی اعتراض به نتایج آزمون ...

بودجه بندی آزمون های پیشرفت تحصیلی

www.narjestohid.ir/.../index.php?...آزمون...پیشرفت-تحصیلی...
نتایج امتحانات (752) ... جدول مربوط به اعلام بودجه بندی کتاب های پایه هفتم جهت آزمون های پیشرفت تحصیلی و مسابقه علمی دانش آموزان دوره اول متوسطه سال ... اول 30/9/95, آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم 16/12/95, مسابقه علمی هفته اول اردیبهشت 96.

لباس فرم دانش آموزان - مجتمع آموزشی ایرانیان مسقط

www.oman-irs.com/main/index.php/.../209-2017-08-13-15-03-47
Aug 13, 2017 - ... فرم دانش آموزان برای سال تحصیلی 97-96 مانند سال تحصیلی قبل خواهد ... متوسطه اول و دوم و پیش دانشگاهی : مانتو و شلوار سرمه ای با مقنعه مشکی یا ...

مطالب منتشر شده در کانال گزینه دو 96 - تجربی

www.talexa.ir/Home/ShowMore/1058273323
5 days ago - توضیحات: جدول زمان بندی آزمون های سال تحصیلی 97-96 ✅ ثبت نام در ... به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور ✅ به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ... در آزمون های پیشرفت تحصیلی در دوره اول متوسطه www.gozine2.ir .... نتایج نظرسنجی و برگزیدگان برنامه گزینه جوان پنجشنبه 04 آبان ماه  ...
دبیرستان استعدادهای درخشان شهید صدوقی یزد متوسطه دوره اول اداره آموزش و پرورش ... در مرحله اول آزمون های علامه حلی سال تحصیلی 97-96، دانش آموزان پایه هفتم و هشتم ...

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمونهای سازمان سنجش - کنکور

konkur.in/tag/دانلود-سوالات-و-پاسخ-تشریحی-آزمونهای-س
مرحله کتبی آزمون جامع دکتری 96 دانشگاه کرمانشاه به ۳۰ آبان موکول شد. 25 آبان 1396 .... دانلود رایگان آزمون های سنجش در سال تحصیلی 94-95. شامل 11 مرحله آزمون.

نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی خراسان جنوبی - مجله تفریحی

newzes.ir/search/?q=نتایج+آزمون+پیشرفت+تحصیلی+خراسان...
نتايج آزمون پيشرفت تحصيلي (مرحله دوم) اعلام نفرات برتر ازمون سراسري سال 1395 · نکاتی که ... پاسخنامه آزمون پيشرفت تحصيلي پايه دهم 95 | مرحله اول 25 نوامبر 2016 . ... اطلاعيه‌ سازمان سنجش درباره نتايج سومين آزمون استخدامی متمركز .... نتايج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در سال تحصيلي 97-96 اواسط هفته جاری از طریق ...
جذب پشتیبان نتایج مرحله اول آزمون جلسه آموزشی دانلود فایل جلسه آموزشی کلید سئوالات آزمون ... دی ۲۶, ۱۳۹۵ بهمن ۲, ۱۳۹۵ مدیریت موسسه رزمندگان استان اصفهانآزمون ها, تابلو ... ثبت نام آزمـون ورودی آیـه های تمـدن (مبنا) جهت پذیرش در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ .... آموزشی ، آزمون های پیشرفت تحصیلی ، جلسات مشاوره گروهی و پشتیبان تحصیلی.

چهارمین آزمون آنلاین دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد پاسداران امروز 25 آبان ماه ... مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور .... نتایج رقابتهای فوتسال، والیبال و تنیس روی میز دبیرستان دوره اول علامه .... ویدیو آزمون ورودی مجتمع علامه طباطبایی سال تحصیلی 97-96 به برندگان اهدا شد.

بنر های صفحه وب